rivalo
Connect with us

Redüktörler

Ege Redüktör tüm dünyaya redüktör ihraç ediyor

Yayın Tarihi:

on

Türkiye’de dişli kutusu imalatında en çok ürün çeşitliliğine sahip firmalardan birisi olan ve sektöründe yaklaşık 30 yıldır hizmet veren Ege Redüktör, Turgutlu’dan dünyanın çeşitli ülkelerine redüktör ihraç ediyor.

Ege Redüktör Genel Müdürü İsmail Ulcay

Ege Redüktör Genel Müdürü İsmail Ulcay, “kurulduğumuz günden itibaren, Ege Redüktör ismi, redüktör konusunda güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Her geçen yıl mevcut kapasitesini geliştirmekle birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı ve kolay cevap verebiliyoruz” açıklaması yaptı ve şunları belirtti: “Redüktör üretim teknolojisinde inovasyona giderek, Monoblok Redüktör teknolojisinde yenilik, üretim sisteminde ve alanında yenileme/iyileştirme, daha yüksek kapasitede kaliteli ürün yapabilecek olup Avrupa standartlarında bir üretim tesisine sahip olmayı ve Ege Redüktör markasını dünyaya duyurmayı hedefliyoruz.”

Yeni tip monoblok gövdeli redüktörler, yüksek verimli, sessiz ve titreşimsiz çalışmakta,  iki veya üç kademe aktarmalı olmakla beraber geniş tahvil oranı ve yüksek tork değerlerine sahiptir.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement

Trendler