rivalo
Connect with us

Bakım-Onarım

Prüftechnik’te atama

Yayın Tarihi:

on

2013 yılında Prüftechnik-Proaktif Bakım Teknolojileri ve Hizmetleri Şirketi’nin Türkiye Ülke Müdürü olarak göreve başlayan Ozan Çakıtlı, kısa süre önce Prüftechnik’in Bulgaristan Ülke Müdürlüğü görevine de atandı.

Ozan Çakıtlı, Bulgaristan Ülke Müdürü olarak Prüftechnik Şirketi ve aynı zamanda Prüftechnik Akademi’nin yönetimini de üstlendi.

İlk ve orta öğrenimini Almanya’da tamamlayan Ozan Çakıtlı, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. Çukurova Üniversitesi’nde Matematik Yüksek Lisansı yaptıktan sonra New York’ta İngilizce dil eğitimi aldı. Eğitimi sonrası enerji sektöründeki çeşitli özel kuruluşlarda ve ayrıca, Çevre Dostu Binalar Derneği (ÇEDBİK), Güneş Enerjisi Sanayicileri Derneği (GENSED) gibi sektörel STK’larda kurucu üye ve yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

Ozan Çakıtlı, 2013 yılından bu yana Prüftechnik Group’un Türkiye Şubesi olan Prüftechnik Proaktif Bakım Teknolojileri ve Hizmetleri’nde Ülke Müdürü olarak görev yapıyor. Kısa süre önce Bulgaristan Prüftechnik de Ozan Çakıtlı’ya bağlandı. Çakıtlı, çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com