rivalo
Connect with us

Redüktörler

Rossi’nin internet sitesi yenilenen yüzüyle yayında

Yayın Tarihi:

on

Redüktör ve elektrik motoru üretiminde 60 yıllık bir maziye sahip olan Rossi Group, yenilenmiş internet sitesiyle kullanıcılarına yeni bir deneyim yaşatıyor.

Kullanıcılar, global siteyle eşzamanlı olarak yenilenen Rossi’nin Türkçe internet sitesi üzerinden ürün grupları hakkında kolayca bilgi edinebilecekler. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Rossi Group’un; helezon, konik helezon, planeter, sonsuz, eşeksenli dişli redüktörleri ve redüktörlü motorlar, otomasyon için hassas servo redüktörlü motorlar gibi pek çok farklı ihtiyaca cevap veren ürünlerine yenilenen yüzüyle www.rossi.com/tr adresinden erişmek mümkün. Site üzerinden ürün seçimi yapılırken, yetkililerden bilgi talep etmek de mümkün.

Rossi Group’un 60 yıllık bilgi birikimine dayanan Rossi Türkiye; metal, çimento, madencilik, plastik, inşaat, vinç gibi, ağır sanayideki en zorlu uygulama ve talepleri karşılayan ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Yüksek güvenilirliğe sahip ürünleri sunma ve en zor koşullarda bile, sonsuz uygulama alanlarını tatmin edebilen teknik inovasyonlar geliştirme hususunda her zamanda bir adım önde olmayı şiar edinen Rossi, 60 yılı aşkın süredir, en zorlu uygulamalarda dahi kullanılabilen dişli redüktörleri, redüktörlü motorlar ve elektrikli motorlar üretiminde dünya liderleri arasında yer almaktadır.

Madencilik, çelik, plastik, kimya, inşaat, seramik, gıda, denizcilik, ulaşım, su ve atık işleme sektörlerinde kullanıma uygun dişli redüktörleri ve bileşenlerin üretiminde uzman olan Rossi, bunların yanı sıra kişiye özel çözümler üretebilen ve uygun fiyata kaliteli ürünler sunan bir marka.

Köklerini geldiği şehrin, hassas mekanik sektörünün İtalyan başkenti ve ev sahipliği yaptığı FerrariMaseratiLamborghiniBugatti ve Pagani gibi kalitenin eş anlamlısı firmalar ile otomotiv sektörünün beşiği olan Modena’dan alan Rossi, ürünlerinin kalitesi, yenilikçi çözümleri, teknik yetkinlikleri, Ar-Ge alanında yapılan yatırım ve kullanılan gelişmiş teknolojileriyle ilk günden beri özel bir marka olmuştur.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com