rivalo
Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

Sürekli ve çift yönlü veri değişimi

Yayın Tarihi:

on

RS232 cihazları için IO-Link dönüştürücüsü RS232’yi doğrudan IO-Link’e bağlamak için  geliştirilen ve RS232 cihazları için muhtemelen ilk IO-Link dönüştürücü olan basit ve pratik bir çözüm Balluff tarafından sunuluyor. Dönüştürücü, barkod tarayıcıları, yazıcılar veya RS232 kontrol cihazları gibi cihazları doğrudan bir IO-Link terminaline bağlamanızı sağlar.

İlgili kontrolöre entegrasyon için RS232 kartları gibi ek özel bileşenler kullanan pahalı alternatifler artık gereksiz. Kullanıcının IO-Link´e geçmesi ve bu modern iletişim standardının getirdiği avantajların tadını çıkarmasının önü açıldı. Örneğin kullanıcı tüm cihazları güvenli bir şekilde gözlemleyip tek bir lokasyondan konfigüre edebilir.

118 x 18 mm boyutlarında ve sadece 100 gram ağırlığındaki IO-Link dönüştürücü sağlam bir IP67, paslanmaz çelik muhafaza ve dijital girişlere (2 x PNP, tip 3) sahiptir. Son derece görünür LED’ler, tanılamayı daha kolay hale getirir. IO-Link’e bağlantı 4 pinli M12 fiş ile kurulur. RS232 tarafında, 8 pinli M12 dişi sağlanmıştır. Bu ayrıca RS232 cihazı için 24V güç sağlar.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com