rivalo
Connect with us

Elektrik Motorları

Tükenmeyen tork: Maxon EC-i 52 DC motor

Yayın Tarihi:

on

Optimize edilmiş manyetik devre ve özel rotoru ile Maxon’un yeni fırçasız DC motorları yüksek tork sağlar. EC-i 52 motorlar yüksek kaliteye ve cazip fiyata sahiptir.

Günümüzde özellikle robotik ve endüstriyel otomasyon gibi uygulamalarda Güçlü ve kompakt DC motorlar için artan bir talep oluşmaktadır. İsviçreli motor uzmanı Maxon Motor, bu özel ihtiyacı karşılamak için fırçasız DC motor serisini EC-i Yüksek Tork ile genişletti. Bu motor ailesine en son eklenen üye en büyük ve en güçlü olan 52 mm çapında ve sürekli 440 mNm verebilen EC-i 52’dir.

EC-i 52 ile uyumlu redüktör, enkoder ve sürücü modeller bulunmaktadır

EC-i 52 Yüksek Torkun gövdesi ve flanşı çelikten yapılmıştır bu da motoru son derece sağlam yapar. Ayrıca çok hızlı ısınmaz. Maxon Motor’un Güney Kore fabrikasında üretilen EC-i 52, bu sayede mükemmel fiyat/performans oranı sunar. EC-i 52 fırçasız DC motor istendiğinde bir enkoder ve redüktör ile kombine edilebilir ve Maxon motorun pozisyon kontrolörleri veya hız ve tork kontrolörleriyle sürülebilir.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com