Connect with us

Eğlence – Sahne

Eğlence ve sahne sanatları sektörü, teknolojik anlamda da oldukça hareketli diyebiliriz. Bu nedenle Eğlence ve sahne sanatlarında kullanılan, redüktör, motor, sürücüler ve diğer güç aktarım organları da oldukça çeşitlidir. Spor simülatörleri, eğlence parkı vb. uygulamalarda gösterilen yüksek performansların yakalanması, sahne donanımları, ses, aydınlatma düzeneklerinin senkronizasyonu ile mümkündür ve bu durum yüksek hassasiyet gerektirir.

Eğlence ve sahne sanatlarında kullanılan hassas güç aktarım ürünleri ve 2020 yılının yeni teknolojilerine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Harekette ileri sessizlik hassasiyeti

Akustik ve sessizlik cenneti olarak bilinen tiyatro sahnesi güvenilir çözümler ve mühendislik harikası teknolojiler gerektirir. Geniş çözüm yelpazemiz ve redüktörlerimiz; sizlere bu hareketi ve gücü istediğiniz hassasiyette sunmamıza olanak sağlıyor. Çeşitli redüktörlerin geliştirilmesi, tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış olan I-MAK Redüktör, birçok endüstri ve uygulama için 1.000.000’dan fazla ürün kombinasyonu sunmaktadır. Özellikle tiyatro endüstrisinde aktif olan […]