Connect with us

YAMAN ENDÜSTRİYEL MAKİNE EKİPMANLARI TUZ. İN. SAN. VE TİC. A.Ş.

1967 yılında BOLU ilinin Aktaş Mahallesinde 40m² bir alanda Halit YAMAN tarafından kurulan Ümit Otomotiv ticaret hayatına conta ve balata işleri ile başlamış, 1974 yılında sanayi sitesindeki 148m² yerine geçerek endüstri ve otomotiv alanında ürün yelpazesini genişleterek faaliyetlerine devam etmiştir.

İkinci kuşak yönetimine geçen firma, 1994 yılında Ümit Otomotiv Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti. olmuştur. Hizmet verdiği her sektörde kalite ve güven unsurlarını hep ön planda tutan şirket, iş ortaklarından aldığı güç ile hızlı ve emin adımlarla büyüyerek 2000 yılından itibaren endüstri ekipmanları ve otomotiv alanında bünyesine kattığı distribütörlük ve bayiliklerle daha da gelişerek sektöründe güçlü bir kuruluş haline gelmiştir.

Şu an endüstriyel alanda ürün çeşidini ve otomotiv alanında Ford Yedek Parça satışına servis hizmetlerini de ekleyerek, daha etkin ve profesyonel çalışabilmek ve pazar ağını genişletebilmek amacı ile KARACAAĞAÇ mevkiinde 6000m² yeni yerinde faaliyetlerine, endüstriyel alanda YAMAN A.Ş., otomotiv alanında ÜMİT OTOMOTİV LTD. ŞTİ. olarak devam etmektedir.

Bolu bölgesinde distribütörü ve bayisi olduğu SKF, FESTO, HABASİT, OPTIBELT, KASTAŞ, ROTASEAL, PVD, OKS ve daha birçok yerli ve yabancı ürünlerin dağıtım ağına sahip olup, müşterilerinin hizmetine sunmakta, benimsediği kalite anlayışı müşteri memnuniyetine dayanan hizmet prensibi, sektördeki tecrübesi ve uzman personeli sayesinde sanayinin gelişimine ve işlemesine çözüm ortağı olarak devam etmektedir..

İletişim:

Yaman Endüstriyel Makine Ekipmanları Tur. İnş. San. Ve Tic. A.Ş.
Karacaağaç, Karacaağaç Mah. D-100 Karayolu Cad. No:40/A, 14300 Bolu
www.yamanas.com.tr