Connect with us

AVİBRO ELEKTRİK MOTORLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Uzun yıllar profesyonel olarak vibrasyon motoru üretiminde yer alan kurucularımız, AVİBRO adıyla İzmir’de yeni bir marka oluşturmuşlardır. Avibro vibrasyon motorları; makine üreticilerinin ihtiyaçlarını, bayi ve distribütör kanalından doğru analizler yaparak mühendislik çözümleri üretir ve müşterilerinin beğenisine sunar.

Başarılı bir marka olmanın en önemli kriterinin, endüstri alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek olduğuna inanıyor; uzman mühendis ve tekniker kadromuzla yüksek kalite vibrasyon motoru imalatı yapıyoruz.

Avibro vıbrasyon motorları farklı devir, çeşitli frekans ve voltaj seçenekleriyle IP 66 koruma standardında özel karışım alüminyum enjeksiyon ve dökme demirden (SFERO GGG 40), en kaliteli metallerle vibrasyon motoru üretir. Döküm öncesi ve sonrasında yapılan analiz, testler ve AR-GE çalışmaları ile yüksek kalitede üretim yaparak maksimum verimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Avibro marka bilinirliğini ve değerini her geçen gün daha da artırmakta, sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunarak pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

İletişim:

Merkez Mh, 46. Sk. No:22, 35620 Çiğli/İZMİR Tel: +90 (232) 504 50 09 E-mail: info@avibro.com