Connect with us

BARSE GÜÇ AKTARMA SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

1990 yılında BARSE TEKNİK olarak tesis, makina ve ekipmanları imalatına başlayan firmamız, 2015 yılı itibari ile ticari hayatına BARSE olarak devam etmektedir.

Kurulduğu günden beri bir çok başarılı işe imza atmanın gururunu yaşayan firma, anahtar teslim genişletilmiş perlit tesisleri, maden işleme (kalsinasyon-oksidasyon), çinko oksit, antimuan oksit, kurşun oksit tesisleri, atık ayırma ve dönüştürme tesislerinin projelendirmesi ve imalatı alanında faaliyet göstermenin yanı sıra çimento, klinker, alçı, kömür, sinter tozu vb. aşındırıcı katı ve toz malzemelerin kırma, işleme, seperasyon, toz tutma ve nakil hatları projelendirilmesi ve imalatında sektörünün öncü mühendislik firmalarından biri olarak yurtiçi ve yurtdışı projelerini başarı ile gerçekleştirmeye devam etmektedir.

İletişim:

1468. Cad. No:163/48 AK O.S.B. İş Merkezi İvedik O.S.B. Yenimahalle / ANKARA Tel: +90 (312) 395 05 66 E-mail: barlas.pasaoglu@barseteknik.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com