Connect with us

BİBUS ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

BIBUS Endüstriyel Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.; 25 yıldan fazla deneyime sahip TMG Pnömatik Hidrolik Ltd. Sti.(Türkiye) ve 70 yıldan fazla deneyime sahip BIBUS AG Group (İsviçre) firmalarının ortak girişimleri sonucu 2011 yılında kurulmuştur.

Bibus Otomasyon, alanında uzman 40’dan fazla markanın; Pnömatik, Mekatronik, Hidrolik ve Çevre Teknolojileri konularında Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir. Her geçen yıl büyüyen kadrosu, bünyesine kattığı yeni markalar ve genişleyen ürün gruplarıyla, üretim ve montajlarınızda daha hızlı, üretken, verimli, güvenilir, dayanıklı, ergonomik çözümler sunarak,  “BAŞARINIZI DESTEKLİYORUZ” sloganıyla faaliyet göstermektedir.

Lineer Aktüatörler, Lineer Raylar ve Yataklamalar, Darbe Emiciler, Güç Aktarım Elemanları, Alüminyum Profil Sistemleri, Mobil Hidrolik ve Çevre Teknolojileri ürün gruplarıyla;

  • Yüksek derecede mühendislik desteği,
  • Tedarik desteği,
  • Eğitim,
  • Sistem entegrasyonu,
  • Servis,
  • Teknik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İletişim:

İkitelli OSB Bedrettin Dalan Bulvarı Vip Plaza Kat:2 No:43-44, 34490
Başakşehir / İSTANBUL Tel: +444 20 38 E-mail: info@bibus.com.tr

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com