Connect with us

DİNAMİK TRANSMİSYON ZİNCİR TİC. VE SAN. A.Ş.

Dinamik Transmisyon Zincir Tic. ve San. A.Ş., 1960 yılından beri faaliyette olan ve her türlü transmisyon zincir ve dişli pazarlaması üstüne kurulmuş, Türkiye’nin bu konuda faaliyet gösteren en eski ve köklü firmasıdır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, geniş ürün yelpazesi ve güvenilir fiyatları ile müşterilerinin hizmetindedir.

Kaliteyi her zaman ön planda tutmayı ilke edinen firmamız, dünyanın en kaliteli zincirleri olan Alman Iwis zincirlerini Türkiye distribütörü olarak ithal etmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İşletmemiz matbaa, paketleme, tekstil, tüp ve teneke, plastik işleme, zirai, inşaat makineleri, forklift, konveyör, kağıt üretim makineleri, seramik ve cam sanayi gibi bir çok sanayi ve sektöre bünyesinde bulundurduğu kaliteli ürünler ile hizmet etmektedir.

Firmamız Alman Iwis ve Eurochain zincirlerine ek olarak, TÜV sertifikalı CZ Favorit marka Çek zincirlerini ve inşaat alanında kullanılan İngiliz Ewart yürüyüş zincirlerinin distribütörü olarak bünyesinde her ihtiyaca uygun zinciri bulundurmaktadır. Kalite konusundaki tutumunu her zaman koruyan şirketimiz, Asya bölgesinin en büyük zincir üreticilerinden olan Dong Bo (DBC) Güney Kore zincirlerinin stoktan satışını yapmaktadır. Dong Bo zincirleri özellikle tandem ve fleyer forklift zincirleri konusunda uzmanlaşmış ender fabrikalardan biridir. Ürün yelpazemizde Alman ve Fransız PIV varyatör zincirleri ve diğer kaliteli Alman zincirlerini de bulunmaktadır. Şirketimiz, yüksek devirli ve hassas olmayan kullanım yerleri için Çin zincirlerini de geniş stoğunda bulundurmaktadır.

Dinamik Zincir, her türlü özel, standart ve kulaklı konveyör zincirlerini üreterek her zaman hizmet vermeye hazırdır.

İletişim:

Arapcami mah. Kürekçiler Kapısı Sok. No:24/A Karaköy/İSTANBUL Tel: +90 (212) 245 04 98 E-mail: info@dinamikzincir.com