Connect with us

ENSATEK MÜHENDİSLİK OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2015 yılının sonunda kurulan firmamız minyatür DC motor satış ve teknik desteği konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Minyatür DC motor konusunda önde gelen firmalardan biri olan Maxon Motor’un tek Türkiye temsilcisi olan firmamız tamamlayıcı ürünlerde farklı Avrupa firmaları ile de işbirliği içerisindedir. Türkiye’de başta savunma sanayi ve medikal cihaz imalatçıları olmak üzere otomotiv, makine imalat sektörü, dayanıklı tüketim malzemeleri gibi sektörlerin minyatür motor ihtiyaçlarını teknik bilgi birikimini katarak karşılamaktadır.

Vizyonumuz; Hızlı gelişmekte olan ülkemizin sanayisine kaliteli ürünlerin iyi mühendislik hizmeti ile sunulması gerekliliğinin farkında olan firmamız hizmetlerinde bu iki önemli noktayı ön plana çıkartmaktadır. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması ve satış sonrası hizmetlerin önemi firmamızın hizmet politikasının ayrılmaz parçalarıdır.

  • Ürün Satışı
  • Yazılım Desteği
  • Ürün Tamiri

İletişim:

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers Sit. B Blok Apt. No: 66/B Kat:13 D:88 34865 Kartal, İSTANBUL Tel: +90 216 510 88 64 E-mail: ensatek@ensatek.com.tr

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com