Connect with us

ERMAKSAN MAKİNA DİŞLİ YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yarım asrı geride bırakan yolculuğunda Ermaksan, ‘yenilikçi teknolojiler’ geliştirmeye devam ederek, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

Ermaksan, 21. yüzyılın yenilikçi bakış açısıyla teknoloji ve AR-GE alanında dünyanın en önde gelen üreticileri arasında yer alma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ermaksan; sac işleme makineleri sektörüne güçlü AR-GE’si ile yön veren, 96.000 m2’lik modern üretim tesislerinde, 800 ün üzerinde kalifiye ekibiyle, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler üreten, öncü bir sanayi kuruluşudur. 10.000 m2 alanda Fiber lazer teknolojileri, yeni makine modelleri; Endüstri 4.0 uygulamaları ve 3D yazıcı (eklemeli imalat) makinesi gibi geleceğe yönelik AR-GE çalışmaları sürdürülmektedir. Ermaksan’ın ürettiği makineler, bugün 110 ülkede faaliyet göstermektedir.

Yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevreci ve enerji tasarrufu yüksek makineler tasarlayıp üreten Ermaksan, kaynakları etkin ve verimli kullanarak, sürdürülebilir büyüme yolunda emin adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

İletişim:

Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cad. No:6 NİLÜFER / BURSA / TÜRKİYE
Tel: +90 224 294 75 00 E-mail: yisatis@ermaksan.com.tr

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com