Connect with us

GAMAK MAKİNA SANAYİ A.Ş.

GAMAK olarak, 1961 yılında Türk sanayisinin üretim yapması için ihtiyaç duyduğu en önemli ürünlerin başında gelen “Elektrik Motoru” konusundaki yerli ürün eksikliğini gidermek amacıyla kurulduk. Kısa sürede Türkiye menşeli ilk elektrik motorunun üretimine başladık. İthal motor kullanımının yarattığı maliyet, yedek parça temini ve fiyatlarıyla ilgili sıkıntıları giderecek bir alternatif yarattık. Kalitemizle takdir topladık.

Her geçen gün büyümeyi ve gelişmeyi sürdürdük. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önemli elektrik motoru üreticilerinden birisi haline geldik. 0,06 kW – 1000 kW güç aralığında ürettiğimiz elektrik motorlarımızla, sanayi alanındaki neredeyse tüm motor ihtiyacını karşılamayı başardık. Elektrik Motoru üretimi için gerekli olan hemen hemen her parçayı kendi tesisimizde ürettik; Dünyada kendi telini üretebilen iki üreticiden biri olduk.

Avrupa’nın sayılı laboratuvarlarından birini kurduk; verimlilikte çığır açtık. Tüm üretimin tek çatı altında toplandığı dünyanın sayılı elektrik motoru fabrikalarından birisi olan tesisimizde, alüminyum ve pik gövdeli, 0,06 – 1.000 kW güç, 56 – 450 tip aralığında, yılda 1.000.000 adet ürün üretme kapasitesine sahibiz. Gerek yetkin iş gücümüz, gerekse son teknoloji makine parkurumuzla her gecen gün üretimimizi ve kalitemizi bir üst seviyeye taşıyoruz. Avrupa’nın sayılı laboratuvarlarından birine sahip olduğumuz tesisimizde ürünlerimizi en yüksek verimlilik sınıflarını karşılayacak standartlara getiriyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde verimliliği yüksek motorlar (IE2 – IE3) üretiyor, yeni nesil verimliliği yüksek motorların (IE4) üretimi için gerekli olan altyapıyı da oluşturuyoruz. Bu potansiyel sayesinde üretimi; hızlı, dinamik ve esnek bir yapı içerisinde yürütüyoruz. Dünyadaki diğer firmaların operasyonunu gerçekleştiremediği, isteğe ve ihtiyaca yönelik özel motorları üretebilme kabiliyetimizle; ülkemizdeki ve dünyadaki (özellikle kamusal alanlarda gerçekleştirilen) önemli projelerde yer alıyoruz.

İletişim:

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Baraj Yolu Cad. No:2 34776 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE Tel: +90 216 364 18 00 E-mail:info@gamak.com

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com