Connect with us

HEXAGON METROLOGY MAKİNE TİCARET VE SANAYİ LTD. STİ.

Kalitenin üretkenliğe yön verdiği bir dünya kuruyoruz.

Hexagon Manufacturing Intelligence, endüstriyel üreticilerin bugünün çığır açan teknolojileri ve yarının yaşamı değiştiren ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Alanında lider metroloji ve üretim çözümleri uzmanı olarak algılama, düşünme ve harekete geçme – ölçüm verilerinin toplanması, analizi ve aktif olarak kullanımı – konusundaki uzmanlığımız, müşterilerimize ürün kalitesini geliştirirken üretim hızını artırmak ve verimliliği hızlandırmak için gerekli güveni sağlıyor.

Beş kıtada yerel servis merkezleri, üretim tesisleri ve ticari operasyonlardan oluşan bir ağ ile, kalitenin üretkenliğe yön verdiği bir dünya kurmak için üretimde akıllı değişimi şekillendiriyoruz.

Hexagon Manufacturing Intelligence coğrafi ve endüstriyel kurumsal uygulamalarda verimlilik ve kalite sağlayan bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi Hexagon’un bir iştirakidir.

Hexagon‘un çözümleri; sensörler, yazılım, uzmanlık bilgisini ve müşteri iş akışlarını uygulanabilir bilgi sunan akıllı bilgi eko sistemleriyle birleştirir. Bunlar, hayati öneme sahip birçok farklı sektörde kullanılır.

Hexagon (Nasdaq Stokholm: HEXA B), dünya çapında 50 ülkede 20 binden fazla çalışana sahip olup firmanın net satışları yaklaşık olarak 3,5 milyar Euro civarındadır. Daha fazlasını hexagon.com‘dan öğrenin.

İletişim:

Alaaddinbey Mah. 636.Sok. No:2 Otomasyon Plaza Bursa 16110 Türkiye Tel: +90 224 441 98 00 E-mail: info.turkey@hexagonmetrology.com

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com