Connect with us

KOZANOĞLU KOZMAKSAN HİDROLİK POMPA VE ARA ŞANZIMAN PTO İMALAT SAN. LTD. ŞTİ.

Kozanoğlu Kozmaksan Ltd. Şti.  hidrolik ve otomotiv pazarına çözümler sunmak amacıyla 1972 yılında Ankara’da kurulmuş ve 49 yıllık bir başarı hikayesini geride bırakmıştır.

İlk olarak Türkiye’nin yeniden yapılanma hamlesinin bir parçası olarak ortaya çıkan inşaat patlaması dönemi, kamyon sektörüne ve dolayısıyla damperli kamyonlara olan talebi de beraberinde getirdi. Kozmaksan bu potansiyeli kullanarak şantiyelerde kullanılan inşaat kamyonları için damperli pompalar üretmeye başlamıştır. Kısa bir süre sonra Kozmaksan, ilk PTO’sunu 1980 yılında Ostim Sanayi Bölgesi Fabrikası’nda üretmiş ve o tarihten bu yana üretime ağırlık vermiştir.

2006 yılı itibari ile ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde (ASO/Ankara Sanayi Odası – 1. Organize Sanayi Bölgesi) toplam 5000 m² alana sahip yeni fabrikasında üretim yelpazesini sürdürmekte olan firmamız yardımcı şanzıman PTO’su üretimi yapmaktadır. Split Shaft PTO, Sandwich PTO, 4×4 Transfer Kutusu, Redüktörler, Pompa Sürücüleri ve her türlü üstyapı ekipmanı ve mobil hidrolik kamyon montaj uygulamaları için ilgili yardımcı hidrolik ve pnömatik ekipmanlar üretmektedir.

İletişim:

Fabrika: 1. Organize Sanayi Bölgesi Erkunt Caddesi No: 6 Sincan – Ankara

 Telefon: +90 312 267 39 71 

  Faks: +90 312 267 38 72

  Email: order@kozmaksan.com.tr

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com