Connect with us

TÜRKRED REDÜKTÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ateş Makina, 1980 yılında Cevat ATEŞ tarafından kurulmuştur. Firmamız, 1980 yılından 2005 yılına kadar Kauçuk ve Plastik Sanayi, Otomotiv Sanayi, İlaç sanayi, Çelik Boru Sanayinde projeli komplike makinaların üretimini, yedek parça imalatını, projesi olmayan makinaların projelendirilmesini ve üretimini gerçekleştirmiştir. Özellikle Lastik ve Kauçuk Sanayinde pek çok ilke imza atmıştır. 

Bu yıllarda özel projeler üzerine çalışmak yerine kendi ürünlerini piyasaya kazandırmaya yoğunlaşan firmamız, farklı bir sektör arayışına girmiştir. Globoid sonsuz vida dişli (çift sarmal sonsuz vida dişli) Teknolojisi kullanılmış redüktörlerin yurtiçindeki ihtiyacını ve yurtdışındaki potansiyelini fark ederek bu teknolojinin üretimi için Ar- Ge çalışmalarına başlamıştır. Yoğun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda 2005 yılının sonlarına doğru bu teknolojinin Türkiye’ deki ilk imalat sürecine girilmiştir. Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan çeşitli sektörlerden yurtiçi firmaların yurtdışı ihtiyacını gidermeyi başarmıştır. 2005’ten 2011 yılına kadar üretimini Ar-Ge çalışmalarıyla bütünleştirerek imalat teknolojisini ve üretim kapasitesini geliştirmiştir. 

Ürün portföyünü genişletme çalışmaları başlamış ve bu aşamada TurkREDTM isim hakkı alınmıştır. 2018 yılında, Ateş Makina firma ismi TurkREDTM Redüktör Ltd. Şti. olarak güncellenmiştir. İş ortaklarımızın ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştiren ve her aşamada memnuniyeti sağlayan firmamız, üretim sürecindeki profesyonel, titiz, düzenli çalışması ve ürünlerindeki kalite ile yurtiçi ve yurtdışında güvenilir bir isim olmayı başarmıştır. TurkREDTM, 2016 yılından bu yana Türk savunma sanayinin Globoid alanında tek, genel çerçevede ise en önemli dişli tedarikçisi olmuştur. 

İletişim:

Hanlı Merkez Mh. 48. Sk. No:36/1-2 Arifiye/SAKARYA/TÜRKİYE

+90 264 275 1420

info@turkred.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com