Connect with us

TÜRKSA KAYIŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Türkiye güç aktarma ürünleri sektöründe 1984 yılından beri faaliyet gösteren TÜRKSA, 2004 yılında İkitelli Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğu TÜRKSA KAYIŞ ile çeşitli türlerde zaman kayışı satış ve dağıtımına başlamıştır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Konya gibi büyük şehirlerde yer alan bölgelerin lider firmaları aracılığıyla geniş bir hizmet ağına sahip bulunmaktadır. Türkiye sathına yayılmış bayii teşkilatının yanı sıra Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Çin Halk Cumhuriyeti, Tayvan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de karşılıklı çalışmaları bulunan TÜRKSA KAYIŞkısa zamanda ülkemizin dünyaya açılan kapısı konumuna gelmiştir.

Ürün yelpazesini endüstriden gelen isteklere göre genişleten TÜRKSA KAYIŞ, ülkemizin en kapsamlı zaman kayışı tedarik sistemini kurmuştur. Mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı güç aktarma ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Bugün için kalitesi ve çeşidi ile TÜRKSA KAYIŞ ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir.
Uluslararası ve ulusal standartlara göre güç aktarma ürünleri satışı yapan TÜRKSA KAYIŞ‘ nın markaları, ulusal düzeyde belgelenmiş; uluslararası düzeyde ise ISO 9001 sertifikası almaya uygun görülmüştür. Ayrıca, üretimin her aşamasında sürekli kalite kontrolden geçen ürünlerimizin kalitesi markaların bölgelerindeki uluslararası tarafsız gözetim kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

TÜRKSA KAYIŞ, Kaliteli ürün ve Hizmetleri ile Türk Endüstrisinin Güç Aktarmada Güvence Simgesidir.

Kalite kazandırır…

İletişim:

SEFAKÖY SANAYİ SİTESİ 15.BLOK No: 35-36 İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

Telefon: +90 212 671 42 75

Faks: +90 212 671 42 80

E-posta: info@turksakayis.com