Connect with us

IWIS TAHRIK SISTEMLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

Yüksek hassasiyetli, üst kalite zincir çözümleri alanında küresel ve aktif bir teknoloji lideri olan iwis’in bugünlere gelmesine yardımcı olan şey 100 yılı aşkın deneyimidir. Her bir müşterimizin özel gereksinimlerine göre tasarlanmış yüksek performanslı tahrik zincirlerinden yenilikçi zincir tahrik sistemlerine dek uzanan ürünleri geniş ve farklı bir yelpazede sunmaktayız. Tüm büyük otomotiv üreticilerinin geliştirici ve sistem ortağı olduğumuz için zaman düzenekli tahrik unsurlarımız dünyanın her tarafındaki otomobil motorlarında çalışmaktadır. Aynı zamanda makine ve tesis mühendisliği, paketleme, baskı ve gıda sanayiinde ve endüstriyel konveyör uygulamaları için de akıllı sistem çözümleri geliştirmekteyiz.

İletişim:

Bağlar Cad. No:14 Merkez Kağıthane / İSTANBUL  Tel: +90 (212) 939 38 43 E-mail: salestr@iwis.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com