Connect with us

KEM-P ELEKTRİK MOTOR POMPA İTL. VE İHR LTD. ŞTİ.

KEM-P Vibrasyon Motorları, 30 yılı aşkın tecrübesi, yetenekli kadrosu ve rekabet gücüyle Türkiye’nin global vibrasyon motor üreticisi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

1990 yılında Fahrettin Karaca tarafından endüstride kullanılan özel makinelerin üreticisi olarak kurulan KEM-P Vibrasyon Motorları, 2000 yılından itibaren elektrikli & havalı vibrasyon motorları ve ekipmanlarının üretimini sağlayarak geniş bir müşteri portföyü oluşturdu. Gerçekleştirdiği yatırımlarla üretim kapasitesini yükselten KEM-P Vibrasyon Motorları, günümüzde birinci sınıf ürün ve çözümleriyle Türkiye’nin en büyük ve en yüksek kaliteli vibrasyon motor üreticisi konumundadır.

Üretim faaliyetlerini Çiğli AOSB’de 10.000 m2 lik tesislerinde sürdüren KEM-P Elektrik Motorları; küresel pazarda yarattığı güçlü konumunun temelinde dinamik iş gücü, yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı hizmet ve kalite anlayışı yer almaktadır.

KEM-P Vibrasyon Motorları; sahip olduğu köklü sanayi kültürü, uzman insan kaynağı, kurumsal yönetim tecrübesi, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak üretmeye devam ediyor.

İletişim:

Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:49 35620 Atatürk OSB Çiğli İzmir Türkiye

+90 232 328 23 16

  info@kem-p.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com