Connect with us

CHR. MAYR GMBH + CO. KG (Wünsche Dış Ticaret A.Ş. )

mayr® Antriebstechnik, tahrik teknolojileri alanında faaliyet gösteren hem en geleneksel hem de en yenilikçi Alman şirketlerinden biridir. 1897 yılında Allgäu’de küçük bir şirket olarak başlayıp şimdi dünya liderliğine kadar yükselen bu aile şirketi, 100 yılı aşkın süredir başarılara imza atmaktadır.

Konu güvenlikse hiçbir şeyden ödün vermeyiz. Bir işletme arızası, çarpışma olduğunda veya başka tehlikeli durumlar yaşandığında kişilerin ve makinelerin zarar görmesi ancak en yüksek kaliteye sahip üstün ürünler kullanılarak önlenebilir. Çalışanlarınızın ve makinelerinizin güvenliği sağlayabilmek, her zaman en iyi ve en güvenilir kaplinleri veya frenleri üretme ve sunma konusunda en büyük motivasyonumuzdur.

mayr® Antriebstechnik şirketi sayısız öncü patente sahiptir ve insan asansörlerine, platform teknolojilerine ve yerçekimli akslara yönelik

  • olarak üretilen emniyet frenleri alanındaki optimizasyonlu uygulamalar konusunda dünya genelinde hem pazar hem de teknoloji lideridir.
  • Aşırı yük hasarlarının ve üretim kesintilerinin neden olacağı maliyetleri ortadan kaldıran emniyet kaplinleri ve
  • boşluksuz servo kaplinler.

Kalitesiyle tanınan şirketimizin geniş ürün portföyünde

  • boşluksuz şaft kaplinleri,
  • elektromanyetik kaplinler ve frenler,
  • ve yüksek kaliteli, doğru akımlı tahrikler yer alır.

Ürünler makine mühendisliğinin tüm alt sektörlerinde her gün kendilerini kanıtlamakta ve farklı sektörlerde kullanılabilmektedir.

İletişim:

Kucukbakkalkoy Mah. Brandium Residence R2 Blok K:27 D:254 Ataşehir / İSTANBUL Tel: +90 (216) 232 20 44 E-mail: info@mayr.com