Connect with us

MİKSAN MOTOR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

MİKSAN Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1977 yılında Hasköy’de atölye olarak 71 tip sincap kafes rotorlu asenkron motor imalatı ile motor sektörüne ilk adımını atmıştır.

Ürün çeşidini hızla geliştirerek 1982 yılında iç piyasada büyük bir pay oluşturan boryağ devirdaim pompa imalatına ve en son olarak 2003 yılında vibrasyon motorları imalatına başlamıştır. Yine 2003 yılında Bulgaristan’da ikinci fabrikasını kurarak büyümesini sürdürmektedir.

Halen üretimini en son teknoloji ile İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan fabrikasında 56 yapı büyüklüğünden 132 yapı büyüklüğüne kadar 3 fazlı , 90 yapı büyüklüğüne kadar 1 fazlı daimi devre kondansatörlü genel amaçlı asenkron motorlar , pompalar , brülör motorları, vibrasyon motorları , özel milli ve özel flanşlı motorlar ile sürdürmektedir. Ürünlerimiz iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da dünyanın dört bir yanına ihraç edilmektedir.

Temel prensibimiz müşteri ihtiyaçlarını kalite sınırlarımız içinde mümkün olan en kısa sürede karşılamaktır. Firma olarak en son teknolojileri yakından izleyerek ve yatırımlara önem vererek kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Ürünlerimiz TSE’nin belirlediği tüm kalite kontrol testlerinden geçmekte olup TSE normlarına uygundur.

Aynı zamanda DIN , IEC normlarına ve CE’ye uygun olarak imal edilmektedir.

İletişim:

BOSB (Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi) Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi Menekşe Cad. NO:1 Beylikdüzü / Büyükçekmece / İstanbul 34524 Türkiye

E-mail: info@miksanmotor.com

Tel: +90 (212) 284 64 00

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com