Connect with us

OMEC MOTORS

Profesyonel iş ortağınız
OMEC Motors, tüm Global dağıtım ağımız aracılığıyla size hizmet vermeye hazır. Avrupa ve Asya’daki üretim, küresel dağıtım merkezlerimiz, Ar-Ge ve müşteri hizmetleri ekiplerimiz ile OMEC Motors, çeşitli endüstriler ve sektörler için süreklilik, güvenilirlik ve entegre çözümler sunmaktadır.

Uzun vadeli hedeflerimize mükemmel bir temel oluşturan gelişimimiz, teknolojimiz ve kaliteli hizmetimizle desteklenen geniş bir üretim yelpazesine sahibiz. İş stratejimiz aracılığıyla, dünya pazarında başarılı tahrik teknolojisi üreticileri grubu içinde hakim olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirerek ve pazar taleplerini karşılayarak üretimimizi sürekli büyütmek.

Endüstrinin geleceğini desteklerken
OMEC Motors, üretim, dağıtım, Ar-Ge ve müşteri hizmetleri ekipleriyle süreklilik, güvenilirlik ve entegre çözümler sunar.

İletişim:

Broekstraat 32, 6828 PZ Arnhem, P.O. Box 2203
NL-6802 CE Arnhem Hollanda Tel: +31-262030200

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com