Connect with us

SANDVIK ENDÜSTRIYEL MAMÜLLER SAN. VE TİC. A.Ş.

İşin doğrusu imalat sektöründe değişmeden kalan tek şey, değişimin sürekliliği olmuştur ve bu sektör küresel refah ve gelişmenin kritik öğelerinden biri olmaya devam etmiştir. Bugün talep ettiğimiz şeyler on… beş… hatta bir yıl öncesiyle bile aynı değildir. Mühendislik ve teknoloji, nelerin mümkün olduğu konusundaki algılarımıza sürekli meydan okumaktadır.

Dijitalleşme hareketi, bir yandan yeni teknolojilere adapte olmaya, diğer yandan yeni nesil mühendisleri hazırlamaya çalışan şirketlerin önüne yeni talepler getirecek. Mühendislerinizi en yeni teknik bilgilerle donatmak ve böylece işletmenizin en karmaşık sorunları çözmesi ve rekabet avantajı kazanması için sizinle birlikte çalışıyoruz. Biz buna, endüstriyel ölçekteki işbirliği diyoruz.

Biz, SANDVİK, Üretimi bütünsel bir süreç olarak görüyoruz. Veriminizi artırmak için kullandığınız yol, yeni işleme yöntemleri, programlama ve simülasyonlar, akıllı takım kütüphanesi yazılımları veya tezgah yatırımları içerebilir; bu yolculuğunuzun her adımında size uzmanlığımızla destek sunarız. Her zaman öğrenmeye ve gelişmeye devam ederek bir adım ötede olmanızı sağlarız.

İletişim:

Zümrütevler Mah. Acarlar Sok. No:1 Maltepe, İSTANBUL Tel: +90 (216) 453 07 10 E-mail: tr.coromant@sandvik.com