Connect with us

TİMKEN RULMAN VE GÜÇ AKTARMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Sürtünme yönetimi, metalurji ve güç aktarımında dünya çapında bir otorite olarak tanınmakta ve çok çeşitli küresel müşterilerle iş birliği yürütmekteyiz. Kapsamlı endüstri bilgimiz ve pazarlar ve coğrafyalardaki engin deneyimimiz, dünya çapındaki en zorlu uygulamalara yönelik olarak yeniliklerde bulunma ve sorunları çözme becerimizi temsil eder.

Faaliyetlerimiz, kürsel endüstrinin işleyişini devam ettirmek adına hayati bir öneme sahiptir. Büyüyen ürün ve hizmet portföyümüzle sektörlerin gelişimine katkıda bulunuyor, yenilenebilir enerji kaynaklarını güçlendirmeye, taşımacılık faaliyetlerinin verimli bir şekilde gerçekleştirilmesine ve güvenli gıda üretimine yardımcı oluyoruz.

Yenilikçi sorun çözme yaklaşımımızı 120 yılı aşkın bir süredir dünya çapındaki en zorlu uygulamalar kapsamında hayata geçirmeye devam ediyoruz. Aynı düşünce yapısını ve liderliği, küresel çapta kurumsal vatandaş olarak sorumluluk alanımıza dahil ediyoruz..

İletişim:

NidaKule Göztepe İş Merkezi Kat: 9 Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 İstanbul Tel: +90 (216) 356 12 99 E-mail: elif.isik@timken.com