[vc_row][vc_column][vc_column_text] Endüstriyel ürünlerin / projelerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan AKTEC, Avrupa ve Güney Kore genelinde 12 farklı şirketi tek adreste bir araya getirerek hızla büyümektedir.

İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alması, AKTEC’in üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur.

Hava kirliliği kontrolü ile yakından ilgilenen AKTEC, konusunda küresel lider Güney Kore’nin en büyük gruplarından KC Green Holdings ve Nol-Tec Europe ile önemli projelere imza atmıştır.

AKTEC, atmosfere yayılan [PM (toz), O2, SO2, CO, NO2] cinsindeki gazları engellemek amacı ile çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Verimli işletim ve çevre kirliliği azaltılması arasındaki denge iyi bir şekilde kurulmalıdır. AKTEC ‘ in sunmuş olduğu çözümler verimliliğin artmasını ve emisyon limit değerlerinin korunmasını sağlamaktadır.

AKTEC, İtalyan Testori Group’la beraber toz ve sıvı filtrasyon üzerine teknik tekstil, Avusturyalı Rath Group ile seramik filtre ve yüksek kaliteli refrakter malzeme pazara sunmaktadır.  Çevre faaliyetleri dışında; Galvi Newcomen, Setec Group, Vibro Process ve Vidmar ile beraber bir çok farklı sektöre mühendislik çözümleri üretmektedir.

Hizmet ağı başta Türkiye olmak üzere İran, Mısır, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’a kadar uzanmaktadır.[/vc_column_text][vc_cta h2=”İletişim:”]Maslak Meydan Sokak No.3 Veko Giz Plaza – Kat: 13 Maslak / İSTANBUL Tel: +90 (212) 705 36 32 E-mail: info@aktec.tc[/vc_cta][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]