[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]WITTENSTEIN olarak Türkiye’de tahrik teknolojisi uygulamaları gerçekleştiriyoruz. İşimize olan tutkumuz ve eşsiz bilgi birikimimiz ile Türkiye’deki firmalara WITTENSTEIN çözümleriyle ilham veriyoruz. Şirketin Türkiye ofisi İstanbul Kartal’dadır. Ekibimiz, takım tezgahları ve paketleme teknolojisi alanında faaliyet gösteren müşterilerle ilgileniyor. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak kendimize yeni pazarlar açmaya devam ediyoruz.

WITTENSTEIN SE mekatronik tahrik teknolojileri alanında müşteriye özel ürünler, yüksek dinamik hareket, en hassas pozisyonlandırma ve akıllı ağ için sistemler ve çözümler geliştirir.

Müşterilerimiz için yenilikçi ve gelecekte de başarısını koruyabilecek çözümler üretme hedefiyle çalışıyoruz. Bunun temelini de ürünlerimiz oluşturuyor. Vizyonumuz somut fikirlere dönüşüyor, ürünlerimizi bu fikirlerden yola çıkarak üretiyor ve bu ürünlerden de mekatronik tahrik çözümleri oluşturuyoruz.

WITTENSTEIN alpha planet redüktörler, servo dik-açılı redüktörler, pinyon ve kremayer gibi sistem komponentleri, kaldırma ve sahne teknolojileri, tüm tahrik sistemi seçimi için yazılımlar ve aksesuarlar sunar. Portföyümüzde düşük maliyetli çözümlerin yanı sıra müşteriye özel High-End klasmanında ürünler de bulunur ve geliştirilir. Bizim know-how’ımızla hedeflerinize ulaşırsınız.

[/vc_column_text][vc_cta h2=”İletişim:”]WITTENSTEIN Güç Aktarma Sist. Tic. Ltd. Şti.

Esentepe Mah. Milangaz Cad. Monumento Kartal A Blok No: 75A/124 34870 Kartal / İstanbul

+90 216 709 21 23

+90 216 709 21 25

info@wittenstein.com.tr

www.wittenstein.com.tr[/vc_cta][vc_gmaps link=”#E-8_aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZ29vZ2xlLmNvbSUyRm1hcHMlM0ZkYWRkciUzREVzZW50ZXBlJTJCTWFoLiUyQk1pbGFuZ2F6JTJCQ2FkTW9udW1lbnRvJTJCbm8lM0ElMkI3NSUyRjEyNCUyQjM0ODcwJTJCS2FydGFsJTJGJUM0JUIwc3RhbmJ1bCUyQlR1cmtleQ==”][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”15979,15980,15981″ img_size=”full” onclick=””][vc_video link=”https://www.youtube.com/WITTENSTEIN_SE”][/vc_column][/vc_row]