Connect with us

Sektör Haberleri

Form Makina, taşlama tezgahlarındaki üstün portföyünü Maktek’te sergiledi

Yayın Tarihi:

-

Dünya devi birçok markanın Türkiye temsilciliğini yürüten Form Makina CNC, çözümlerini Maktek Avrasya’da sergiledi. Alanında öncü firmanın Taşlama Tezgahları Ürün Müdürü Caner Şanko, fuarda sergiledikleri çözümleri ve Form Makina’nın faaliyetlerini Güç Aktarım’a değerlendirdi.

Form Makina olarak farklı işler yapan birçok markanın CNC takım tezgahlarının Türkiye mümessilliğini yaparak, servis ve satış hizmetlerini gerçekleştirdiklerini belirten Caner Şanko, “Ürün portföyümüzde; Studer silindirik taşlama tezgahı, WALTER CNC takım taşlama ve takım ölçme tezgahları, MAZAK CNC tezgahları, NOMURA kayar otomat tezgahları, KOMATECH delik delme ve kılavuz çekme tezgahları yer alıyor. Mümessili olduğumuz İsviçre menşeili Studer markası, dünyanın en hassas silindirik taşlama tezgahlarını üretiyor. 100 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip firma, 350 metre çaptan 650mm çapa kadar, boy olarak da 400mm’den 1.600 mm boya kadar taşlama yapabilen puntalı taşlama tezgahları üretmektedir. Bu tezgahlarda delik taşlama sistemi de bulunduğundan firmalar tek bağlamada dış çap , iç çap, konik, alın ve silindirik olmayan profillerdeki taşlama işlerini Studer tezgahlarında yapabilmektedir” açıklamasında bulundu.

Maktek Avrasya Fuarı’nda sergiledikleri Studer favorit CNC Tezgahı ile ilgili ayrıntıları paylaşan Şanko, “favoritCNC tezgahı Türkiye’de en çok sattığımız silindirik taşlama tezgahlarından bir tanesidir. Bu modelden toplamda 70 adet ve son 3 yılda 20’den fazla sattık. Bu ürün ile 350 mm çapta 650 mm ya da 1.000mm boya kadar her türlü dış çap, alın, konik ve delik taşlama işlemlerini yüksek hassasiyetle yapılıyor. Türkiye’de birçok farklı sektörde favorit CNC tezgahımız kullanılmaktadır. Havacılık, savunma sanayi, kesici takım sanayi, kalıp üretimi ve hatta tezgah üretimi gibi birçok farklı alanda yüksek hassasiyet talep eden parçaların silindirik taşlama işlemleri, Studer tezgahlarında eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir” diye konuştu. Form Makina olarak bu tezgahların sadece satışını gerçekleştirmediklerini söyleyen Şanko, “Alanında uzman 5 kişilik sadece taşlama tezgahlarına servis veren ekibimizle yurt içinde sattığımız tüm tezgahların servis, kurulum, eğitim, arıza ve bakım gibi hizmetlerini yurt dışından herhangi bir destek almadan gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com