Connect with us

Sektör Haberleri

Hexagon Türkiye, İstanbul Teknoloji Deneyim Merkezi’nin açılışını yaptı

Yayın Tarihi:

-

Hexagon Türkiye, Bursa ve Ankara’dan sonra İstanbul’daki 3. merkezinin açılışını yaptı. Akıllı fabrika konseptiyle hizmet verecek olan merkezle Hexagon Türkiye, müşterilerine A’dan Z’ye kullanıcı deneyimi sunacak.

Sensör, yazılım ve otonom teknolojileri bir araya getirerek geleceğin dijital çözümlerini sunan Hexagon, Türkiye’deki hizmet ağını Ankara ve Bursa’daki merkezlerinden sonra İstanbul Technology Experience Center ile genişletti. Smart factory (akıllı fabrika) konseptiyle hizmet verecek olan Hexagon Türkiye İstanbul Teknoloji Deneyim Merkezi’nde kullanıcılar; tüm ürünleri tasarımdan ölçüme, simülasyondan proses kontrolüne kadar bir fabrikada üretim yapmak için gerekli tüm yazılım ve donanımları test edebilecek. İstanbul’daki merkezin açılış töreninde görüşlerini aldığımız Hexagon Türkiye Ticari Operasyonlar Genel Müdürü Levent Yeşilbağ, “Türk sanayisine hizmet vermek için akıllı fabrika konseptiyle kurulan merkez ile müşterilerimiz, kendi parçalarıyla buraya gelip; istediği tasarımları yaptırıp, üretip, ölçüp, gerekli testlerini ve simülasyonlarını dahi yaptırabilir durumda olacaklar” açıklamasında bulunuyor.

Geliştirdiği teknolojiler ile ölçeklenebilir, sürdürülebilir bir gelecek temin ederek üretimi ve insanlarla ilgili ekosistemleri giderek daha bağlı ve otonom hale getiren Hexagon Manufacturing Intelligence, üretimi daha akıllı hale getirmek için tasarım ve mühendislik, üretim ve metrolojiden gelen verileri çözüm olarak sunuyor. Ürünün yaşam döngüsü boyunca kaliteyi yerleştirerek verimliliği artırmak üzere çalışan Hexagon, üstün teknolojileriyle imalatçıların üretim süreçlerinin tüm kilit aşamalarında kaliteyi kontrol altına almalarına olanak tanıyor. Tasarım ve mühendislik için CAE çözümleri, CAD CAM ve üretim uygulamaları için tamamlayıcı yazılım, metroloji donanımı ve yazılımı çözümlerini kapsayan benzersiz dijital imalat teknolojileri sunan firma, bunların yanı sıra veri yönetimi ve analitiği araçları yoluyla süreç boyunca teknoloji kullanıcılarını ürün kalitesine derin ve eyleme geçirilebilir bir öngörü ile güçlendirerek verimliliği yönlendiren kaliteyi sağlıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com