Connect with us

Genel

STUDER’den giriş segmenti için en mükemmel yeni CNC delik taşlama tezgahı: S100

Yayın Tarihi:

-

Tüm STUDER silindirik taşlama makinelerinde olduğu gibi S100’de de Granitan® ile imal edilmiş tezgah gövdesi bulunuyor. Olağanüstü sönümleme ve termal özellikleri, iyi taşlama sonuçlarının sürekliliğini ve STUDER kalitesinin devamlılığını sağlıyor. Geliştirme sırasında, bileşenlerin basit ve verimli tasarımına özellikle özen gösterilerek işletme ve bakım operatörleri için daha kolay hale getirilen S100’ün gelişmiş donanımı, enterpolasyon eksenleriyle oluşturulabilen, geometrik olarak tanımlanmış temel formlar ve konturlardan oluşan evrensel bir parça yelpazesinin taşlanması uygunluğunu da beraberinde getiriyor. Milano’daki BIMU Takım Tezgahları Fuarı’nda S100’ü tanıtan Studer CSO’su Sandro Bottazzo, “S100 iç taşlama giriş seviyesi makinesi, kapsamlı iç taşlama portföyümüzü mükemmel bir şekil-de tamamlıyor” diyor.

STUDER S100 üniversal dahili silindirik taşlama merkezi

Ekipman esnekliği parça çeşitliliğini sağlıyor

İki delik taşlama iş mili veya bir delik ve bir dış taşlama iş milinee kadar donanım eklenebilen makine; sabit bir delik taşlama kafasına ek olarak, 2,5 derecelik Hirth ve optimum konfigürasyonunda 1 derecelik bir otomatik dönebilen taş kafası ile donatılabilir. Bir senkron motor, gresle yağlanmış dahili ve harici kayış millerinin tahrikini yapar. Makine, kanıtlanmış STUDER işletim sistemi ile birlikte Fanuc 0iTF PLUS kontrolörü tarafından çalıştırılır. S100’ün bir başka avantajı da otomasyon seçeneğidir: Talep üzerine, robot arayüzü ve otomatik  kapı ile donatılabilir, bu da otomatik çalışmayı ve büyük serilerin üretimini sağlar. S100’de üretim için tipik iş parçaları, alet yapımı için pensler, yatak halkaları, bilyalı yataklar ve silindirlerin yanı sıra küçük serilerdeki hidrolik kontrol valflerini içerir. Flanş parçalarının dış ve iç işlenmesi veya dişlerin ya da dairesel olmayan formların taşlanması da mümkündür.

STUDER, dünya çapında toplam 200’den fazla uzmanıyla makinenin tüm kullanım ömrü boyunca güvenilir ve verimli çalışmasını ve tüm gereksinimleri tam olarak karşılamasını sağlıyor. Müşteriler, 1912’de kurulan İsviçreli şirketin 110 yıllık taşlama geleneğine güven duyarken, yetkili ve güvenilir STUDER Müşteri Hizmetleri, S100 için tavsiye ve teknik destek sağlamaya her zaman hazır bekliyor Türkiye’de de mümessilimiz Form Makina Türkiye’deki en geniş ve tecrübeli taşlama satış ve servis ekibiyle tüm Studer tezgahlarına servis, eğitim, kurulum bakım ve yedek parça hizmeti vermektedir.

S100’ün teknik verileri

Maksimum iş parçası uzunluğu: 550 mm

Maksimum çevirme çapı: 425 mm 

Maksimum delik taşlama çapı: 180 mm

Delik  taşlama iş mili hızları: 

20.000/40.000/60.000 rpm

Advertisement

Maksimum dış taşlama silindiri çapı: 400 x 40 x 127 mm 

İş kafası: ISO50 yada MT4 konik ayna ile çalışma

Tek delik taşlama , yarı otomatik veya tam otomatik çift delik taşlama yada bir delik bir dış taşlama taşı takılabilme özelliği

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com