Connect with us

Sektör Haberleri

UNITED GRINDING, yenilikçi ürünü C.O.R.E. ile 2022 UX Tasarım Ödülü’ne aday gösterildi

Yayın Tarihi:

-

UNITED GRINDING tarafından piyasaya sürülen yenilikçi ürün C.O.R.E. (Müşteri Odaklı Devrim), sıra dışı kullanıcı ve müşteri deneyimiyle 58 ülkeden katılan 300 ürün/proje arasından 2022 UX Tasarım Ödülü’ne aday gösterildi.

Taşlama, aşındırma, lazer, ölçüm ve kombine işlemede dünyanın önde gelen hassas makine üreticilerinden biri olan UNITED GRINDING, C.O.R.E. ile modern bir donanım ve yazılım mimarisine dayalı yeni bir makine etkileşim konseptini hayata geçiriyor. Yeni 24 inç çoklu dokunmatik C.O.R.E. akıllı telefona benzer sezgisel kontroller ve kişiselleştirilmiş özelleştirme seçenekleri sunan paneli ile UNITED GRINDING Group’un tüm takım tezgahlarının çalışmasını tek bir standarda bağlıyor.

Yalnızca birkaç düğme ile temiz bir görünüm sergileyen C.O.R.E’nin, sanal işlev tuşları da yalnızca gerektiğinde görüntüleniyor, bu da karmaşıklığı daha da azaltıp hata olasılıklarını ortadan kaldırıyor. Kullanıcının rolüne özel arayüzde, kullanıcının rolüyle ilişkili olarak bilgilerin görüntülenmesinin sınırlanabilmesi, kullanımı basitleştirmeyi de destekliyor. C.O.R.E. bu sayede, makine operatörleri ile kurulum ve bakım personelinin çalışma deneyimini geliştiriyor. Diğer bir yeni özellik ise, panelden doğrudan görüntülü görüşme yoluyla da hızlı ve kolay destek sağlayan entegre ön kamera olarak ön plana çıkıyor.

Üstün kullanıcı ve müşteri deneyimi

UX Design Awards 2022 jürisini de etkileyen C.O.R.E’nin çalışma prensipleri, UX Design Awards 2022 jürisini de etkileyerek, sıra dışı kullanıcı ve müşteri deneyimi ile 58 ülkeden 300 ürün ve proje arasından aday gösterildi. Ödül, Berlin Uluslararası Tasarım Merkezi (IDZ) tarafından hazırlanan, en büyük global kullanıcı deneyimi yarışması olarak biliniyor. Ödüle aday olarak gösterilmekten gurur duyduklarını dile getiren UNITED GRINDING Group CTO’su Christoph Plüss, “Yıllardır, yazılım, donanım ve süreç uzmanlarından oluşan geniş bir gruptaki ekip, kullanıcı deneyimi alanında müşterilerimiz için gerçek katma değer yaratma hedefiyle CORE üzerinde çalışıyor. Başardık ve bunu duyduğumuza çok sevindik” ifadelerini kullanıyor.

Daha başlangıç

C.O.R.E. devrim niteliğindeki makine çalışmasından çok daha fazlasını kapsıyor. Çığır açan donanım ve yazılım mimarisi; ağ oluşturma, üretim sürecini kontrol etme ve izleme ve süreç optimizasyonunda yeni olanakların önünü açıyor. Ayrıca modern IoT uygulamalarının temellerini atıyor ve böylece dijital geleceğin kapılarını aralıyor. Gelişmelerle ilgili konuşan Christoph Plüss, “Bu sadece başlangıç. C.O.R.E. üzerinde sürekli olarak çalışıyoruz ve müşterilerimizin işini daha da kolaylaştırmak için sürekli geliştirme peşindeyiz. UNITED GRINDING Group, dijital geleceği aktif olarak şekillendirmeyi ve müşterilerini bu süreçte daha da başarılı hale getirmeyi kendisine hedef olarak belirledi” diyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com