[vc_row][vc_column][vc_column_text]

WEG, kaliteli ürünler ve verimli çözümler yaratmaya kendini adamıştır. Bunu başarmak için inovasyona ve ekip çalışmasına sürekli yatırım yapar. Şirketin değerlerini yaşayarak insanların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, WEG’deki herkes tarafından paylaşılan bir değerdir.

WEG, sürdürülebilir bir şekilde hızlı büyümeye devam etmek hedefindedir. Amacımız, eylemlerimize esneklik sağlayan basit iş yapısını korumaktır. En iyisini sunmak istiyoruz: küresel şirket kapasitesi ve ulaşılabilirlik.

WEG’in vizyonu, elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon için geniş bir entegre teklifle motorlar, jeneratörler, transformatörler ve elektrik kontrollerinde küresel referans olmaktır.

İnsan ve Çevre; Takım yönetimi; Yönetim; Basitlik ile Verimlilik; Yenilik ve Esneklik; Liderlik ve Kültür WEG’in değerleridir.

Profesyonel ve kişisel gelişim fırsatlarının yaratılmasına, insan haklarına, çeşitliliğe ve çevreye değer veriyoruz. Karbon emisyonlarının azaltılmasına yönelik çözümlere yatırım yapıyor ve insanlarımızı faaliyet gösterdiğimiz yerlerde sağlık ve eğitim odaklı sosyal faaliyetlere katılmaya teşvik ediyoruz.

Fikir paylaşımına izin veren samimi bir ekip olarak çalışırız. Karar verme sürecimizi sürekli iyileştirmek için bir araya geliyor ve bilgi ve becerilerimizi paylaşıyoruz.

Her düzeyde yapılandırılmış bir yönetişim sistemi aracılığıyla, tüm paydaşların haklarına saygı duyarak yaptığımız her şeyde şeffaflığı, dürüstlüğü, etiği ve güvenliği destekleriz.

İlişkilerimizde sadeliği teşvik ediyor ve verimliliği ve rekabet gücünü artırmak, ürünlerimizi ve süreçlerimizi daha da iyi hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken sürekli olarak daha azıyla, daha fazla mükemmeliği gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Pazara verimli çözümler sunmaya odaklanarak araştırma, geliştirme, yenilik ve kaliteye yatırım yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak esnek oluyoruz.

[/vc_column_text][vc_cta h2=”İletişim:”]Barbaros Mah. Gelincik Sok. Bulvar 216 Dış Kapı No:4 İç Kapı No:18 Ataşehir İstanbul Tel: +90 850 217 25 29 E-mail: info-tk@weg.net[/vc_cta][vc_gmaps link=”#E-8_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”][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”16276,16277,16278″ img_size=”full” onclick=””][/vc_column][/vc_row]