Connect with us

Redüktörler

2022’de atölye ve depo yatırımlarıyla büyüyen IG Redüktör, Almanya’ya açılmayı hedefliyor

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektörünün tamir-bakım işlerine tecrübeli kadrosuyla uzman çözümler sunan IG Redüktör, devreye aldığı birçok yatırımla desteklediği büyümesini sürdürüyor. 2022 yılında 2. atölye ve deposunu devreye alan firma, Avrupa standartlarında modern bir tesis kurma gibi birçok yeni hedefin yanı sıra, IG Redüktör markasını Almanya’da faaliyete sokmayı hedefliyor.

Helisel dişli, sonsuz vidalı, konik dişli, planet gibi her çeşit ve her marka redüktörlerin, hidrolik kaplinlerin, Servo ve AC motorların sarım, tamir, bakım, montaj ve demontaj işlemlerinde uzman çözümler sunan IG Redüktör, tamir-bakım işlemlerinin yanı sıra partneri olduğu Siemens’in redüktör ve motorlarının satışlarını da yapıyor. Güç aktarım sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle Mustafa Aksu tarafından 2020 yılında kurulan ve SEW Eurodrive’nin Süpervizörü olarak 20 yıla yakın çalışan Mustafa Koç’un firmaya katılımıyla 2022 yılında daha da güçlenen IG Redüktör, 2022 yılında 2. atölye ve deposunu kurdu. Redüktör bakımı konusunda müşterilerine sunduğu desteği sürekli artıran IG Redüktör, 2022 yılında hem eleman sayısını artırarak hem de atölye ve deposuna metrekare bazında yatırım yaparak büyüdü.

2023’te güçlü hedefler

Tamir ve bakımın yanı sıra partneri olduğu Siemens’in redüktörlerinin ve motorlarının satışını da yapan IG Redüktör, 2023 yılında satış ağını daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Tüm marka redüktörlerin tamir ve bakım işlemlerinde sunduğu hizmetle fark yaratan IG Redüktör, kurumsallaşmak adına Avrupa standartlarında yeni bir tesis kurmayı hedefliyor. 

Müşterilerine ve sektöre daha iyi hizmet sağlamak amacıyla kurmayı planladığı modern yeni tesisi için Gebze’nin Orhanlı bölgesinde arazi arama çalışmalarına başlayan firma, gelecek yıllarda IG Redüktör markasını Almanya’da da faaliyete sokmayı hedefliyor.

Montaj ve demontaj işlemlerinde Alman tekniği

Firmanın sarım, tamir-bakım, montaj ve demontaj çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi veren IG Redüktör Genel Müdürü Mustafa Aksu, “Endüstriyel ve ağır hizmette kullanılan helisel dişli, sonsuz vidalı, konik dişli, planet gibi her çeşit ve her marka redüktörlerin, hidrolik kaplinlerin, Servo ve AC motorların sarım, tamir, bakım, montaj ve demontajını Alman tekniği ile yapıyoruz” açıklamasında bulunuyor. Sektördeki 25 yıllık tecrübelerini hem yurt içi hem de yurt dışı sertifikalar ile güçlendirdiğini söyleyen Mustafa Aksu, firma olarak sektörde; Siemens, Flender Drive System, Borusan Port, Trakya Şişecam, Yıldız Entegre, Aksa Enerji Göynük, Enerjisa Tufanbeyli, Novartis, Subor Boru, Betek Boya, Elif Plastik, Denizli Çimento, Kazan Soda gibi önemli referanslarının bulunduğunu dile getiriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com