Connect with us

Genel

ABB’nin VEKMAR ziyareti

Yayın Tarihi:

-

Güç ve Otomasyon teknolojisinin dünya devi ABB, Vekmar’ı ziyaret etti.

 

ABB logoVekmar

ABB Akdeniz Ülkeleri Satış ve Pazarlama Müdürü Tullio Mantoan, Kıdemli Başkan Yardımcısı Fatih Bulu,Güç Ürünleri ve Güç Sistemleri Pazar Müdürü Hayri Özilban ve Ürün Grup Müdürü Peter Rehnström ile bir araya gelen Vekmar Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Telli ve Dış Ticaret Müdürü Ufuk Çaparoğlu, 2014’ün ilk çeyreğini değerlendirdi.

Ürün gelişim planı ve hedef pazar stratejilerinin ele alındığı görüşmelerde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yurtiçinde ve yurtdışında geniş pazara hâkim olan Vekmar, 1994 yılında kurulmuş olup ABB ile iş ortaklığını uzun yıllardır başarı ile sürdürmektedir.

Schneider ve Philips gibi sektörün dünya devi firmalarının distribütörlüğünü yapan Vekmar, geliştirdiği stratejiler doğrultusunda büyüme ve ilerleme ivmesini artırarak, müşterileri ve tedarikçileri ile uzun soluklu ilişkiler tesis etmeye önem vermektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com