Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Asansör endüstrisi için ideal, dayanıklı ve yer tasarrufu sağlayan çelik telli poliüretan düz kayış: Megalinear P3.3

Yayın Tarihi:

-

Asansör endüstrisinin tüm gereksinimlerini karşılayan güçlü, güvenilir; enerji ve yer tasarrufu sağlayan bir kayış tasarlamak için güç aktarımdaki uzun yıllara dayanan deneyiminden yararlanan Megadyne, alternatif çözümlere göre daha uzun çalışma ömrü sağlamak amacıyla ürettiği Megalinear P3.3 ile çok çeşitli çevresel koşullar altında dahi olağanüstü performans sunuyor. Liftinstituut B.V. EN 81-20:2020 ile EN 81-50:2020 güvenlik sertifikalarına sahip olan ve Asansör Direktifi 2014/33/EU standartlarına uygun üretilen Megalinear P3.3, daha kısa çalışma ömrüne sahip çözümlere güvenli, güçlü ve verimli bir alternatiftir.

Uzun ömürlü ve daha az alan gerekli

Uzun ömürlü ve daha az alan gerektiren Megalinear P3.3, 15 yıla kadar kullanım ömrü için gerekli olan sağlamlığı ve dayanıklılığı sağlamak için siyah termoplastik poliüretan dış gövde içine yerleştirilmiş S ve Z torsiyonlu çinko kaplı çelik kordlara dayanır ve yaşam döngüsü ile kule testlerinde yürütülen titiz çalışmalarla da onaylanmıştır. Aynı zamanda, akıllı kayış tasarımı ve yapımında kullanılan malzemenin kalitesi, motor ve kasnak için boyutunun küçültüebileceği anlamına gelir ve daha az enerji tüketen, daha az yer kaplayan Makine Dairesiz (MRL) sistemlere olanak tanır.

Üstün performans ve güvenilirlik

Megalinear P3.3 üzerinde çalışan mühendisler, ürünün performans özelliklerinin yüksek nitelikli olmasını sağladı. P3.3 boşluksuz, tamamen sızdırmaz düz kayış, sıcak ve soğuk ortamlarda pürüzsüz, sessiz bir çalışma sağlar ve neme, tuza, kimyasallara, ozon ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Bakımı ve onarımı kolaydır; 25, 30, 36, 40, 50 ve 60 milimetrelik standart enlerde mevcuttur. Ustalıkla tasarlanan kayış, güvenilir bir yüksek çekiş yük kapasitesi sunar. Kaldırma dışındaki uygulamalarda da daha sık benimsenmeye başlayan Megalinear P3.3, hangi uygulamada kullanıldığına bakılmaksızın uzun çalışma ömrü boyunca; kompakt yapısı, yer tasarrufu sağlayan tasarımı, düşük maliyetlerle ve enerji tüketimi seviyeleriyle güvenilir hizmet sunar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com