Connect with us

Sektör Haberleri

ERFAB bayileriyle buluştu

Yayın Tarihi:

-

Bayi toplantısı kapsamında iş ortakları ile beraber olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşadıklarını paylaşan ERFAB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Er, “Yakın zamanda geride bırakılan pandemi koşullarına ve piyasalardaki durgunluk beklentilerine rağmen Erfab olarak yeni yatırımlar, pazarlama ve satış faaliyetleri ile başarılı bir yılı geride bıraktık. Erfab, yüksek nitelikli, çözüm odaklı satış ve teknik servis ekibiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetleri müşterilerine kolay, pratik ve zaman kaybı yaşatmadan çözüm sağlıyor” dedi. Ülke ekonomisinin büyümesinde ve sanayi üretimindeki artışta makine – teçhizat yatırımların taşıdığı öneme dikkat çeken Er, “İmalat sanayimizin beklentilerine cevap verecek dünyanın en önde gelen makine markalarını sektöre sunuyoruz. Ülkemiz yatırımcısının maksimum verimi alacağı makine parkur kurulumu için tecrübe ve birikimimizle yanlarında oluyoruz” şeklinde konuştu. Müşteri deneyimine daha fazla odaklanmak ve pazar dinamiklerine daha hızlı yanıt verebilmek için yurt içi bayileri ile bir araya geldiklerini söyleyen Er, ERFAB’ın bayi, müşteri ve markaları ile kurduğu benzersiz ilişkinin pazardaki rekabetçi güçleri olmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

“Hayallerimiz de hedeflerimiz de büyük”

Toplantıda, ERFAB’ın gelecek hedeflerini detaylarıyla ele alan bir sunum gerçekleştiren Genel Müdür Mert Tunalıgil, “Bugün Türkiye’de sayısız başarılı ve dev projeye çözüm ortağı olmanın gururunu yaşıyoruz. ERFAB’ın temelinde yenilik var, yeni teknoloji var. Şirket olarak kendimizi yenilerken ülkemiz imalat sanayinin hizmetine sunduğumuz iş birliğimiz bulunan markalarımızdaki teknoloji yenilikleri, çok yönlü iş yönetim anlayışımızı ve hedeflerimizi de sık sık gözden geçiriyoruz. Bunlarla birlikte pazarlamada yıllardır süre gelen iş ortaklıklarımız yanında ERFAB’ın yeni distribütörlüğünü aldığı markaları için ülkemizdeki paydaşlarımızla yeni projeler hayata geçirdik. Marka yatırımlarımızı sürdürüyor, satışa odaklanıyor ve tedariki aksatmamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hayallerimiz de hedeflerimiz de büyük” dedi

Toplantıda ayrıca CNC full elektrikli boru bükme makineleri VLB Group, metal sac doğrultma modelleri ile dünyanın tercih ettiği KOHLER ve metal sac yüzey işlem makinelerinde özel üretimleri ile fark yaratan RWT markalarının teknoloji ve avantajları hakkında bilgiler verildi. Etkinlik bayilerin görüş ve önerilerini ERFAB yönetim ekibiyle paylaşmasının ardından gerçekleştirilen plaket töreni ile sona erdi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com