Connect with us

Genel

Finans Yayıncılık, SEYAD’a üye olduğunu duyurdu

Yayın Tarihi:

-

 

Sektörün parlayan yıldızı Finans Yayıncılık da artık Sektörel Yayıncılar Derneği’nde!

 

Türkiye’de faaliyet gösteren sektörel yayıncı firmaların mesleki birliğini oluşturmak amacıyla, bazı yayıncı firmalar bir araya gelerek 2000 yılının Ocak ayında dernekleşme çalışmalarına başladı. Kurucular kurulu derneğin amaçlarını, dernek tüzüğü ile sektörel yayıncılıkla ilgili metinleri ve sektörel yayıncı kuruluşları belirledi.

Kurucular Kurulu’nun dernek başvurusu 2000 yılınınTemmuz ayında onaylandı, böylece Sektörel Yayıncılar Derneği kuruldu.

FinansYayıncılık ailesi de derneğe üyeliği ile yayın ilkeleri / etikleri çerçevesine uygun yayın yapmadaki tutarlılığını bir kez daha gösterdi. Sektörel Yayıncılar Derneği’nin tüzük ve amaçları doğrultusunda ilerlemenin önemini vurgulayan Finans Yayıncılık yöneticileri, sektörel bir iyileşme, gelişme için yapılması gerekenlerin ortada olduğunu, herkesin bu konuda üzerine düşeni yapması gerektiğini belirtti.

FinansYayıncılık bünyesindeki sektörel yayınlara bakacak olursak, alanında kaliteli yayınlar yapan, “Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi”ni, “Rüzgar Enerjisi Dergisi”ni ve “Pompa ve Vana Sistemleri Dergisi”ni görüyoruz.

Finans Yayıncılık

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com