Connect with us

Yayıncıdan

Güç Aktarım ve Hareket kontrol Dergisi, Kasım 2023 Çıktı!

Published

on

Merhabalar,

Ürün portföyünüzü ve hizmetlerinizi tanıyoruz, iş ortaklarımızın marka görünürlüğü için fuarlar, konferanslar ve etkinlikler arasında mekik dokuyoruz!

Moneta Medya Grubu olarak, yılın son aylarında endüstriyel etkinliklerle dolu bir takvim geçirirken, sadece Ekim ayında katılımcı olarak yer aldığımız 10 fuarla markalarımızın gücüne güç katıyoruz. Firmaların hedef kitlesine uygun dağıtımın yanı sıra, sadece Ekim ayında katıldığımız; Uluslararası Pittsburgh Kömür Kongresi, Putech Eurasia, Eurasian Composites Show, Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Food-Tech Eurasia, MAKTEK Konya, ALUEXPO 2023, 36. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech, ISK-SODEX ISTANBUL, Su Kayıp ve Kaçakları Forumu ve daha birçok endüstriyel etkinlikte, Güç Aktarım, Pompa&Vana Sistemleri, Konveyör ve Rüzgar Enerjisi Dergilerimizin en son sayılarını ücretsiz dağıtarak, iş ortaklarımızın görünürlüğünü garanti altına alıyoruz.

Yıl içerisinde katılımcı ve medya partneri olarak yerimizi aldığımız 50’yi aşkın fuar ve onlarca etkinlikte reklam veren markalarımızı hedef kitlelerine ulaştırarak erişimi genişletirken, onların elçisi olmayı da sürdürüyoruz. Kasım ayında yerimizi aldığımız Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi (TÜREK 2023), BETON 2023, Avrasya Pencere 2023, Plast Eurasia İstanbul, INDUSTRY.TEC ve Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı etkinliklerindeki standımıza bekliyoruz.

Yılın son sayısında görüşmek dileğiyle…

Şimdi son sayı ve tüm arşive erişin >>

Uluslararası HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı

TUREK Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi

İzmir Rüzgar Enerjisi Sempozyumu

İzmir Rüzgar Enerjisi Sempozyumu

METALEXPO

Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı

Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

Yayıncıdan

Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi, Ekim 2023 Sayısı Çıktı!

Published

on

Merhabalar,

Ülkemiz ve milletimiz adına çok önemli bir tarihin yıl dönümünü kucaklıyoruz. Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yıl dönümü olan 26 Ağustos 2022’de başlayan 100. yıl heyecanımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile nihayete eriyor. Tüm imkansızlıklara rağmen yola çıkan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyet, değerlerini daha da iyi anladığımız bugünlerde büyük bir inançla ikinci yüzyılına başlıyor.

Türk milletinin verdiği eşsiz bir bağımsızlık mücadelesinin ardından 29 Ekim 1923 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözleriyle ilan edilen Cumhuriyet, doğurduğu çağdaş Türkiye’ye ışık olurken; ulusal egemenliğimizin, demokrasinin, ulus bilincinin, özgür aklın, birey olmanın, fırsat eşitliğinin, kadın haklarının, çağdaş hukukun, kültür-sanatın, akılcı ve bilimsel eğitimin, ekonomik kalkınmanın, uygar yaşamın ve barışın güvencesi oluyor. Cumhuriyetimiz, asırlık kazanımlarıyla gelecek 100 yılımızın da ışığı olmayı sürdürüyor. 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu güzel vatanı bizlere miras bırakan atalarımıza karşı görevimiz, gelecek nesillere ise borcumuz olan Cumhuriyeti, nice 100 yıllara taşımak dileğiyle…

Gelecek sayıda görüşmek üzere…

Şimdi son sayı ve tüm arşive erişin >>

Continue Reading

Trendler

Güç Aktarım Sistemleri - Redüktörler, Rulmanlar, Motorlar, Sürücüler sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et