Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Hexagon Türkiye, İstanbul Teknoloji Deneyim Merkezi’nin açılışını yaptı

Yayın Tarihi:

-

Sensör, yazılım ve otonom teknolojileri bir araya getirerek geleceğin dijital çözümlerini sunan Hexagon Türkiye, Bursa ve Ankara’dan sonra İstanbul’daki 3. merkezinin açılışını yaptı. Smart factory (akıllı fabrika) konseptiyle hizmet verecek olan Hexagon Türkiye İstanbul Teknoloji Deneyim Merkezi’nde kullanıcılar; tüm ürünleri tasarımdan ölçüme, simülasyondan proses kontrolüne kadar bir fabrikada üretim yapmak için gerekli tüm yazılım ve donanımları test edebilecek.

Açılış töreninde görüşlerini aldığımız Hexagon Türkiye Ticari Operasyonlar Genel Müdürü Levent Yeşilbağ, “Türk sanayisine hizmet vermek için akıllı fabrika konseptiyle kurulan merkez ile müşterilerimiz, kendi parçalarıyla buraya gelip; istediği tasarımları yaptırıp, üretip, ölçüp, gerekli testlerini ve simülasyonlarını dahi yaptırabilir durumda olacaklar” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com