Connect with us

Etkinlikler

İmalat sanayisinin Avrasya üssü İstanbul, devleri ağırlayacak

Yayın Tarihi:

-

“Birlikten kuvvet doğar!” sloganıyla 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek WIN EURASIA, Uluslararası 6. Sanayi Fuarı’nı yeniden tek çatı altında topluyor. Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından düzenlenen WIN EURASIA, dünya genelinden 3 bine yakın katılımcı ve 85  binin üzerinde ziyaretçi bekliyor. Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, “WIN EURASIA hem katılımcı hem ziyaretçi tarafında, uluslararası potansiyeli en yüksek fuarlardan biri. WIN EURASIA ile Türkiye’yi  dünyanın en stratejik fuar merkezlerinden biri yapmak için yürütülen çalışmalara büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Fuarlar, ticaretin olduğu kadar bilgi ve deneyimin de merkez üssü haline gelmeliler. Bundan hareketle, WIN EURASIA’da Endüstri 4.0 için özel bir deneyim alanı oluşturduk” diye konuştu.

WIN EURASIA’nın Türkiye’de kendi alanında öncü ve lider fuar olduğunu vurgulayan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel şunları ifade etti:

“İmalat sanayisinin Avrasya üssü İstanbul, yeni iş bağlantıları için dünyanın dört bir yanından gelen sanayicilerin buluşma noktası olacak. WIN EURASIA, İstanbul’un marka değerine büyük güç katan bir fuar. Aynı zamanda Türkiye’yi dünyanın en stratejik fuar merkezlerinden biri yapmak için yürütülen çalışmalara da WIN EURASIA ile büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. WIN EURASIA hem katılımcı hem ziyaretçi tarafında uluslararası potansiyeli en yüksek fuarlardan biri. ABD ve Avrupa’dan gelen firmalar Avrasya ile iş birliğinin kapısını WIN EURASIA’da açarken Avrasya ve Ortadoğu için de Batı’ya açılmanın yolu olacak.”

Endüstri 4.0 deneyim alanı üretimin geleceğine ışık tutacak

WIN EURASIA’nın katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan geniş fuar alanının yanı sıra Endüstri 4.0 için çok geniş bir deneyim alanı sunacağını da belirten Kühnel şöyle konuştu:

“Fuarlar, ticaretin olduğu kadar bilgi ve deneyimin de merkez üssü haline gelmeliler. Biz WIN EURASIA’da buna çok önem veriyoruz. Endüstri 4.0 için özel bir deneyim alanı oluşturduk.  Endüstri 4.0 özel sunum alanlarımızla katılımcı ve ziyaretçilerimize interaktif bir ortam sunacak, sektörün vizyonunu genişletecek bir fuara imza atacağız.”

Endüstri 4.0 başlığına özel bir yer ayrılan WIN EURASIA’da yerli ve yabancı firmalar son teknoloji ürün ve hizmetlerini İstanbul’da tanıtma fırsatı bulacak. Endüstri 4.0 odaklı özel konseptiyle hayata geçirilen özel alanları ve yeni uygulamalarıyla WIN EURASIA dünya sanayi devlerinin son teknolojilerini göstermek için yarışacağı bir vitrin olacak. İmalat sanayisine 360 derece bakış açısı sağlamayı amaçlayan fuar katılımcılarına otomasyon, dijitalleşme, şeylerin interneti, artırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com