Connect with us

Konveyör Bileşenleri

Interroll perakende sektörü için kapsamlı çözümler geliştiriyor

Yayın Tarihi:

-

Düsseldorf’taki Euroshop 2020 dolayısıyla Interroll, Danimarka’daki Mükemmeliyet Merkezi’ni (Center of Exellence), 1 Mart 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Ticari Kayış Tahrikleri ve Konveyörler olarak yeniden markalandırdığını duyurdu. Kararla, Interroll’un portfolyosunun bütününün piyasa ve perakende uygulamalarına uygun olduğu gerçeği vurgulanıyor. Bugün, tüm dünyada süpermarketlerdeki ve perakende mağazalarındaki kasaların yüzde 60’ı Interroll ile çalışıyor. Bu başarıya önemli bir katkı Interroll’un Danimarka Hvidovre’daki Mükemmeliyet Merkezi oldu. Merkez, şimdiye kadar süpermarketlerde kasalarda kullanılan tambur motorlardan kaset sistemlerine ve geri dönüşüm makinelerine odaklanmıştı.

1 Mart 2020 ile birlikte Interroll, Danimarka’daki merkezi CoE Ticari Kayış Tahrikleri ve Konveyörler olarak yeniden markalandırıyor. “Ticari” ayrımı, endüstriyel uygulamalarda (gıda işleme ve imalat) kullanılan tambur motorları ayırmak için yapılıyor. CoE, küresel Interroll Grubu içerisinde, geliştirmeden imalatta uygulama mühendisliğine ve yerel Interroll kuruluşlarına desteğe kadar ticari ortamlarda kullanılan konveyörlerle ilgili tüm teknik konulardan sorumlu olacak.

Danimarka Yöneticisi Anders Staf Hansen, konuyla ilgili şunları dile getirdi:

“Süpermarket, perakende ve çoklu kanallarla ilgili olarak müşterilerin daha hafif, güvenilir ve etkin ürün taşıma çözümlerine ihtiyaçları vardı. Mağazaların bünyesinde gitgide daha karmaşık hale gelen malzeme taşıma yanında, perakende sektörüyle bağlantılı fabrikalar ve dağıtım merkezlerinde tüm malzeme akışını kapsayacak genel bir gereksinim de mevcut. Dünyada malzeme değerlendirme çözümlerinin lider tedarikçisi olarak, bu işlemlere daha da güçlü şekilde vurgu yapacağız.”

16-20 Şubat tarihlerinde Messe Düsseldorf’ta yapılan Euroshop 2020 Fuarı’nda; Interroll, Salon 14, Stant A 20’de tambur motor, kaset sistemi ve Softstart kontrolü bulunan kasa sistemini sergiledi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com