Connect with us

Konveyör Bileşenleri

Konveyör sektörünün ilk teknik yayını okuyucuyla buluşmaya hazırlanıyor

Yayın Tarihi:

-

Artık, Türkiye’de son derece gelişmiş olan konveyör sektörünün bir teknik yayını var. Konveyör Dergisi hem basılı hem de dijital alanda sektörün iletişimini güçlendirmek adına yola çıkıyor.

Hayatın ve üretimin hemen her alanında kullanılan konveyörler, ülkemizde de dünyada da son derece geniş bir sektör olarak biliniyor. Bu sektöre yönelik spesifik bir teknik yayın sadece ülkemizde değil, dünya çapında da mevcut değil. 10 yıllık bir birikimle sektörel yayıncılık alanından pek çok ilke imza atan Moneta Medya Grubu, bu sektöre yönelik teknik yayınıyla yepyeni bir kapı aralamayı hedefliyor. Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi ile Pompa Vana ve Sistemleri Dergisi’ni her ay düzenli olarak okurlarla buluşturan Moneta, geleneksel medya ile dijital kanalları başarılı bir şekilde harmanlayan yenilikçi bir yayıncılık çizgisini temsil ediyor.

Eylül ayında ilk sayısıyla okurlarla buluşacak olan ve aylık olarak yayınlanması planlanan Konveyör Dergisi, şimdiden Türkiye’den ve dünyadan pek çok önemli firmanın ilgi odağı olmuş durumda. Yazı ve ilan çalışmalarıyla yayında yer alacak firmalar, geniş bir basılı nüsha dağıtımının yanı sıra, konveyordergisi.com ve conveyormag.com mikro web siteleri, sosyal medya kanalları ve e-bültenler ile geniş bir kitleye hitap etme fırsatına erişmiş olacak.

Konveyör sistemlerine dair her şey bu dergide

Konveyör Dergisi’nde; apron (çelik bant), bilya transferli, elektrikli makaralı, elevatör, hareket kirişli, kayış, kova, makaralı, manyetik, motor tahrikli, oluklu bant, silindir bant, pnömatik/vakum, titreşimli, vidalı, zincir, zincir tahrikli, zincirli/sürüklemeli konveyörler ile konveyör bantları konularında özgün içerikler yer alacak. Moneta Medya Grubu Genel Müdürü Mesut Kul, yeni yayınları hakkında şu açıklamaları yaptı: “Konveyör sistemleri, bilindiği üzere belirli bir sektörde değil de hemen hemen birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Gıda üretiminden kimya endüstrisine, madencilikten dökme malzeme sektörüne, makine imalatından tüm üretim endüstrilerinde olmazsa olmazlardandır. Gelişen teknolojinin bilgi kaynağının olmaması, konveyör kullanıcılarının bu bilgilere ulaşamaması çok büyük bir eksiklikti. Bizim sunduğumuz platformlar sayesinde konveyör kullanıcıları, tek kaynaktan konveyör sistemlerini takip edilebilecek ve sektördeki son teknolojilerden haberdar olabilecek. Gelişen teknolojileri ülkemizin üreticilerine ulaştırarak üretime destek vermek bizim için gurur verici bir iş olacaktır.”

Sektörel yayıncılığa getirdiği yenilikçi bakış açısıyla öne çıkan Moneta Medya Grubu’nun konveyör sektörüne özel olarak hazırladığı teknik yayının katılımcılara birçok fayda sunacağını belirten Kul, son olarak şunları ifade etti: “Konveyör konusu basit gibi algılansa da içeriğinde bağlantılı birçok teknolojiyi barındırır. Dolayısıyla yayınımızda tüm konveyör bileşenleri ve konveyör çeşitlerine yer vereceğiz. Aynı zamanda konveyör üreticilerinin sektörel bazda uzmanlıklarına göre sektörel konveyör uygulamalarına da yer vermeyi planlıyoruz. Beraberinde sektördeki tüm önemli gelişmeleri de haber olarak sunacağız. Tüm sektörün katkılarını bekler, destekleyen tüm markalarımıza teşekkür ederiz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com