Connect with us

Redüktörler

Maksimum termal güç limitleri için yeni endüstriyel redüktörler 

Yayın Tarihi:

-

Gıdadan çimento ve madene, havaalanlarından lojistik sektörüne ve daha birçok sektöre yönelik endüstriyel güç aktarımı konusunda özel tahrik çözümleri sunan NORD DRIVESYSTEMS, özellikle bantlı konveyör sistemleri için Yeni NORD MAXXDRIVE® XT endüstriyel redüktörleri geliştirdi. 

Yüksek güç ve düşük hız 

45 yıldan fazla bir süredir konveyör çözümleri kullanılan sektörlere de hizmet veren NORD mühendisleri, MAXXDRIVE® XT endüstriyel redüktörlerini, düşük hız oranları ve yüksek gücün söz konusu olduğu endüstrilerdeki ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarladı. 

Yığın malzemeler ve mineral endüstrisi için ideal

Uygulamalar için en uygun hale getirilmiş iki kademeli helisel konik dişli redüktörleri, yığın malzemelerde ve mineral endüstrisinde kullanım için idealdir. Çıkış torkları 15 ile 75 kNm, tahvil oranları da 6.3 ile 22.4 arasında değişir. 

Opsiyonel performans seçeneği 

Üretim aşamasında yüksek kaliteli ve standart parçalar kullanarak bunları titiz bir kalite, sağlamlık ve dayanıklılık kontrolünden geçiren NORD DRIVESYSTEMS, ürünleri ile müşterilerine zorlu kullanımlar için optimum fayda sağlar. 

MAXXDRIVE® XT endüstriyel dişli üniteleri olağanüstü dayanımlı olmalarının yanı sıra, en güç koşullar altında da oldukça güvenilir şekilde çalışırlar. Herhangi bir uygulama için de ayrı olarak ayarlanabilirler. Tasarımcılar, 50 ile 1500 kW aralığında yedi farklı gövde arasından seçim yapabilirler. 

Harici soğutmaya ihtiyaç duymaz

NORD DRIVESYSTEMS Türkiye Genel Müdürü Fikret Sokullu, dünyanın önde gelen tahrik teknolojileri üreticilerinden biri olan NORD DRIVESYSTEMS’in geliştirdiği yeni ürünle ilgili olarak şunları söyledi: 

 “Standart olarak, tüm versiyonlar, çok sayıda kanatçıktan oluşan UNICASE gövde ve dahili eksenel fan içerir. Artırılmış yüzey alanı ve hava yönlendiren kapaklar sayesinde çok yüksek termal güç sınırına erişilir. Bu nedenle, pek çok durumda harici soğutmaya gerek kalmamaktadır.

Ayrıca NORD DRIVESYSTEMS tahrik sistemlerinin kurulumunun sonrasında da; ürün ömrü boyunca koruyucu bakımdan yedek parçaya, tamir ve hızlı parça hizmetinden arıza yönetimine müşterilerinin ihtiyaçlarını doğrudan ve güvenilir hizmetle karşılamayı garanti etmektedir.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com