Connect with us

Medikal

Medikal sektöründe havalandırma ve laboratuvar teknolojisi için DC-Motorlar

Yayın Tarihi:

-

Korona salgını, özellikle havalandırma ve laboratuvar teknolojisi olmak üzere tıbbi ekipmanlara olan talebin artması anlamına geliyordu. Tahrik sistemleri ile FAULHABER, şu anda hayati önem taşıyan bu uygulamalarda kullanılan ekipmanın güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamada önemli bir katkı sağlıyor ve arzı korumak için elinden geleni yapıyor. Aynı zamanda çalışanlarımızın sağlığı bizim için birinci önceliğe sahip!

Sürücülere yönelik talep, özellikle tıbbi ve laboratuvar teknolojilerindeki uygulamalar için -örn. ventilatörler, vücut sıcaklığı ölçümü için kızılötesi kameralar ve otomatik numune analizi veya laboratuvar sistemleri-  her geçen gün daha da fazla artıyor. FAULHABER mevcut durumun üstesinden gelmekte, ve korona salgını sırasında normal çalışmayı sürdürmek ve müşterilerimize tahrik sistemleri sağlamaya devam etmelerini sağlamak için gerekli her şeyi yapmaktadır.

Çalışanlarımızın sağlığı en büyük önceliğimiz! Üretim sahalarımızda, teslimatların yerine getirilmesi, mümkün olan maksimum güvenlik önlemlerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Adapte vardiya düzenlemeleri operasyonel kesinti riskini en aza indiriyor. Kantin, mutfak veya dinlenme odası gibi ortak alanların kullanımıyla ilgili kısıtlamalar ve ayrıca yüz yüze toplantılar yerine sanal toplantılar riski daha da azaltıyor. Birçok FAULHABER çalışanı büyük ölçüde evden çalışıyor. Bununla birlikte, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız her zaman telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeye devam edebilirler.

Tüm bu önlemler, çalışanlarımızı korumaya ve aynı zamanda üretim ve operasyonel faaliyetleri sürdürmeye, böylece kritik tıbbi ekipman tedarikinin sürekli sağlanmasına yöneliktir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com