Connect with us

Kaplinler

ND Serisi Çelik Disk Kaplinler

Yayın Tarihi:

-

Kanıtlanmış TSCHAN, POSIMIN ve GERWAH serilerinden yola çıkan yeni RINGFEDER® TND Serisi’nin burulmaya karşı sert ve boşluksuz çelik disk kaplinleri, çok çeşitli uygulamalara uygun ve özellikle aşınmasızlık ve yıpranmasızlık gerektiren tüm tahrik görevleri için bakımdaki kolaylıkların yanı sıra hizalandırma yanlışlıklarında telafi ve konumlandırma doğruluğu sağlamaları ile ön plana çıkıyor. Bu güçlü kaplinlerin karakteristik ve işlevsel merkezi, kompakt bir yapı oluşturmak için yüksek hassasiyetli manşonlar aracılığıyla birbirine bağlanan paslanmaz yay çeliğinden yapılmış çoklu, dairesel, burulma açısından esnek tek disklerden oluşan, derinlemesine FEM analizi temelinde geliştirilen disk paketleridir. Yüksek mukavemetli vidalar, gerektiğinde monte edilmiş ara parçalar aracılığıyla disk paketlerini dönüşümlü olarak bağlantı göbeklerine bağlar. Böylece gerekli tork, gerilim ve sıkıştırma ile yüklenen çelik diskler tarafından güvenilir, hassas ve güvenli bir şekilde iletilir. Aynı zamanda bu açısal, eksenel ve kaplin tipine bağlı olarak ayrıca minimum geri yükleme kuvvetlerinde radyal mil kaçıklıkları için istenen karşılama kabiliyetini kazandırır. Serinin birleştirilmiş tasarımı ve kapsamlı, son derece esnek modüler sistemi sayesinde, kullanıcıların uygulamalarına en uygun şekilde kaplin versiyonu her zaman mevcuttur. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com