Connect with us

Sektör Haberleri

PGR, Turquality programına dahil olan ilk redüktör firması oldu

Yayın Tarihi:

-

5 kıtadan 80’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren Polat Group Redüktör (PGR), dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality’e dahil oldu.

2004 yılından itibaren Aydın’dan 80’nin üzerinde ülkeye ihracat yaparak tüm dünyaya ulaşan PGR, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality’e dahil oldu.

Turquality desteği alan ilk redüktör firması olan PGR, küresel ölçekte marka değerini daha da büyütecek. Tekstilden gıdaya, inşaattan ambalaja birçok farklı sektöre hitap ederek makinelerin kalbi görevini gören redüktörlerin üreticisi PGR, Turquality desteği ile küresel ölçekte Türk markası imajını daha da güçlendirecek.

Halihazırda 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Polat Group Redüktör, bu destekle yeni pazarlarda daha da güçlenmeyi hedefliyor. Almanya’da da bir montaj fabrikası bulunan PGR markası, Avrupa pazarında da gücünü günden güne artırıyor.

Türkiye’nin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalara verilen Turquality, firmaların üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde; yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com