Connect with us

Plastik ve Kauçuk İşleme

Rossi ile plastik ve kauçuk işleme endüstrisi için inovasyon

Yayın Tarihi:

-

Rossi, etkinlik, inovasyon ve üstün profesyonellik ile tüm endüstriyel segmentler için dişli redüktörleri ve redüktörlü motorlar tasarlar ve üretir. Firma bu sayede tüm dünyada farklı endüstriyel sektörlerde faaliyet gösteren lider firmalar ve OEM’ler ile iş birliği yapmaktadır. Rossi teknisyenlerinin sahip olduğu tecrübe ve know-how bilgisi, endüstriyel uygulamalar için “anahtar teslim” çözümler sunmayı mümkün kılar. Modülerlik, etkinlik ve performans faktörleri, Rossi ürün yelpazesi içinde, projenin toplam maliyetini optimize etmek amacıyla, her zaman uygulama için en uygun ürünü seçmeye izin verir.

Plastik ve kauçuk işleme için özel redüktör çözümleri

Plastik ve kauçuk işleme sektörünün özellikleri, genellikle oldukça zor çevre koşullarında, ağır yüklere karşı direnç kapasitesi ve üst düzey güvenilirliğe sahip dişli redüktörleri gerektirmektedir. Bunun için Rossi, öncü çözümleri ile düşük çalışma alanları içerisinde de üst seviyede etkinlik gösterebilme kapasitesine sahip Redüktör çözümleri sunmaktadır

Plastik sektöründe ve özellikle ekstrüzyon prosesinde, bu işleme özel ürünler, makinelerin tasarımına azami uyarlanabilirliği sayesinde en üst seviyede güvenilirlk sunmaktadır. Rossi, kurulduğu ilk günden bu yana, ağır sanayiye uygun ve güvenilir ürünleriyle öne çıkmaktadır. Firma, kişiselleştirilebilir dişli redüktörleri ve redüktörlü motorları ile bu özel endüstriyel segment için en iyi ürünleri tedarik etmektedir.

Farklı sektörlere farklı çözümler

Rossi üretim programında farklı sektörler için farklı tipte redüktörler mevcuttur. Firmanın ürün kataloğunda ayrıca ekstruderden üretim döngüsünün son fazlarında ambalajlama için kullanılan dişli redüktörüne kadar farklı işleme aşamalarına en iyi şekilde yanıt veren planeter, helisel ve konik helisel dişli redüktörleri de yer alır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com