Connect with us

Lineer Hareket Araçları

Sıkıştırma yapmadan kolayca ayarlanabilen hassas tablalar

Yayın Tarihi:

-

THK, Fix Stages adı altında, lineer ve döner hareketlerin yanı sıra açı ayarı için çok çeşitli hassas tablalar sunmaktadır.

Bu tablalar kendiliğinden kilitleme mekanizması entegre edilmiş özelliktedir. Böylece fazla sıkıştırmaya gerek olmaksızın, kırlangıç ​​kuyruğu kılavuzlu tablaların aksine, oynama veya dış kuvvetler yüzünden tablanın tanımlanmış konumunu kaybetmesini önler. Ek olarak, konumlandırma işlemi bir alyen anahtarı ile kolayca gerçekleştirilir. Bu hassas tablalar kompakt yapısıyla ayrıca sıkıştırma ve ayar vidaları gerektirmeyip diğer parçaları etkilemediğinden yerden de tasarruf sağlar. Sabitleme Aşamaları, XYZ hareketleri için doğrusal ve çapraz tablalar, ayrıca dönüş tabloları ve açıölçerlerden oluşmaktadır. Bu bileşenler lazerlerin, dağıtıcıların, mikroskopların ve ayrıca kamera konumlarının gerektikçe ayarlanması için özellikle uygundurlar.

Resim 1: Alyan anahtarıyla konumlandırma

Resim 2: Kelepçesiz konum sabitleme

Resim 3: Açı ayarı için gonyometre

 

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com