Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

Takım tezgahları için yüksek hızlı vidalı mil BSM

Yayın Tarihi:

-

Özellik 1: Yüksek hızlı performans

DN değeri geleneksel ürünlerde 130.000’den yeni geliştirilen sirkülasyon yapısı ile 170.000’e yükseldi. Yüksek hızlı performans taleplerini karşılamak için yüksek hatve değerleri kullanıldı. Örneğin, BSM4030-6’nın maksimum hızı 121 m / dakikadır.

Özellik 2: Takım tezgahlarının performans ihtiyaçlarına cevap veren tasarım

BSM, benzersiz oluk tasarımı ve çift oluk yapısı ile yük kapasitesini artırır.

Özellik 3: Geleneksel ürünlerimizden daha yüksek sertlik ve daha kompakt bir somun çapı elde eder

BSM-B, geleneksel ürünlerimize kıyasla daha ince bir somun ile yerden tasarruf sağlar. Rijitlik, ayrıca toplam uzunluk uzatılarak ve yüklü devre sayısı arttırılarak iyileştirildi.

Ürün yapısı

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com