Connect with us

Etkinlikler

Türkiye’nin ilk online veri merkezi konferansı

Yayın Tarihi:

-

8 Aralık 2020’de gerçekleşecek Data Center İstanbul’da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl 2.’si organize edilen ve Türkiye’nin ilk online veri merkezi konferansı olma özelliğiyle ön plana çıkan sanal zirve sektörü bir araya getirme görevine dijital düzende devam ediyor.

Sahip olduğu geniş network sayesinde kısa sürede ilgili kitleyi bir araya getiren Data Center İstanbul, katılımcılarını daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda bir araya getirmek adına 2020’de dijital ortamda gerçekleşecek. Katılımcılar, uzman isimlerden sektör trendlerini dinleme fırsatı bulurken önde gelen lider firmaların çalışmalarını yakından takip edebilecek.

* 2020’nin ilk sponsorları Schneider Electric ve ABB Platin Sponsor ile yerini almış durumda.

Ana sahneden uzman isimlerin canlı oturumları, sanal sergi alanında ziyaretçiler ile kurulan interaktif bağlantılar ve 3 dakikaya varan birebir görüntülü görüşmeler gibi birçok alternatifi barındıran sanal zirve en iyi dijital deneyimi sunmaktadır. Ek olarak chat kısmından katılımcılar ile iletişime geçme, sergi alanında dijital kartvizit toplama ve networking gruplarının dahil olduğu zirve sektörle olan bağınızı güçlendirecek renkli bir platform sunmaktadır.

* Siz de solo konuşma, sanal sergi alanı veya bireysel katılım ile zirveye dahil olabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com